CHOLIGRIP HOT Proszek do przygotowania roztworu o smaku miodowo-cytrynowym - 10 sasz. - Apteka internetowa Melissa

CHOLIGRIP HOT Proszek do przygotowania roztworu o smaku miodowo-cytrynowym - 10 sasz.

8,99

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Produkt jest Lekiem


Producent:
GLAXOSMITHKLINE

ul. Grunwaldzka 189,
60-322 Poznań




Bloz: 4632341

Wskazania:
Lek przeciw objawom grypy i przeziębienia.

Właściwości:
Obniża gorączkę, zmniejsza ból głowy i gardła, udrażnia nos i zatoki.

Skład
1 sasz.: 750 mg paracetamol, 10 mg chlorowodorku fenylefryny, 60 mg witamina C.

Stosowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 sasz. co 4-6 godz. do 4 razy na dobę. Wsypać zawartość saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy ciepłą wodą, dobrze wymieszać i wypić.

Przeciwskazania:
Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi paracetamol i zmniejszającymi przekrwienie błony śluzowej nosa.

Opakowanie:
10 sasz.
 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili CHOLIGRIP HOT Proszek do przygotowania roztworu o smaku miodowo-cytrynowym - 10 sasz. kupili także:

18,99 zł