Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
 Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh Pasta do zębów z azjatyckim olejkiem cytrynowym i ekstraktem z aloesu, 75 ml, cena, opinie, wskazania - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh Pasta do zębów z azjatyckim olejkiem cytrynowym i ekstraktem z aloesu, 75 ml, cena, opinie, wskazania

18,38

Dostępny
To jest produkt kosmetyczny

Cena 18,38

ilość

Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh Pasta do zębów z azjatyckim olejkiem cytrynowym i ekstraktem z aloesu, 75 ml

Wskazania:

Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh Pasta do zębów z azjatyckim olejkiem cytrynowym i ekstraktem z aloesu to produkt do systematycznej higieny jamy ustnej.

Właściwości:
Pasta do zębów Colgate Natural Extracts Ultimate Fresh z maksymalnym efektem świeżości. Jej ekskluzywna formuła zawiera naturalne wyciągi roślinne (olej cytrynowy i ekstrakt z aloesu ) i minerały – składniki które zapewniają wyjątkową ochronę, smak i świeżość oraz azjatyckie sole morskie i ekstrakty z alg, które zapewniają uczucie dogłębnego oczyszczenia.

  • Bielsze zęby
  • Zaawansowana ochrona - zdrowsze zęby i dziąsła
  • Świeższy oddech
  • Delikatna konsystencja - idealna do codziennego użytku

Skład:
INCI: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, PEG-12, Cellulose Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Maltodextrin, Citrus Limon Peel Oil, Benzyl Alcohol, Citral Eugenol, Limonene, CI 47005, CI 74260. Zawiera: Fluorek sodu (1450 ppm)

Stosowanie:
Szczotkuj zęby 2 razy dziennie. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem.

Opakowanie:

75 ml

Z tym produktem kupowano także:

Cechy produktu

#69152

Producent:

Colgate

ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D
01-531 Warszawa

Dla kogo:
mężczyzna
dziecko
kobieta
Przeznaczenie:
zęby
jama ustna
Wiek:
po 6. roku życia
Właściwości:
wybielające
odświeżające
odświeżające oddech
keyboard_arrow_down
Wskazania:
higiena jamy ustnej
zęby dziąsła
Certyfikaty i wyróżnienia