Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 6 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 7 - Apteka internetowa Melissa
  • COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl. - obrazek 8 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

COLDREX MAXGRIP C - 24 tabl.

(2)

15,24

Cena jednostkowa: 6,35 zł za 10 tabletek
PRODUKT NIEDOSTĘPNY

COLDREX MAXGRIP C 

Wskazania:

Coldrex Maxgrip C to lek przeznaczony do stosowania w celu leczenia objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar.

Przeciwwskazania: 

Coldrex Maxgrip C nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na paracetamol, kwas askorbowy, kofeinę, fenylefrynę, wodzian terpinu lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa. Przyjmowanie zydowudyny, stosowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu. Produktu Coldrex MaxGrip C nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. 

Właściwości:

Coldrex Maxgrip C to lek w postaci tabletek zawierający następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia przewody nosowe. Z kolei kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu, wodzian terpinu działa wykrztuśnie. Witamina C witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Skład:

Składniki Coldrex Maxgrip C: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 25 mg kofeiny (Coffeinum), 5 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum), 20 mg wodzianu terpinu (Terpinum hydratum), 30 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum). Substancja pomocnicza o znanym działaniu: żółty barwnik (E110). 

Stosowanie:

Stosowanie Coldrex Maxgrip C: dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie 2 tabletki podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby. Nie stosować leku dłużej niż 3 bez konsultacji z lekarzem. Nie należy stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol lub zmniejszających przekrwienie błony śluzowej nosa.

Opakowanie:

24 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

#6632

Producent:

Perrigo

Perrigo Poland Sp. z o.o.

Al. Niepodległości 18

02-653 Warszawa


Grupy:

COLDREX

Substancje czynne:

Fenylefryna
Kofeina
Paracetamol
Witamina C
keyboard_arrow_down
Wodzian terpinu

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor
Adrianna

Ocena: 5

Polecam
Autor
agatom2

Ocena: 4

Bardzo dobre na przeziębienie
Certyfikaty i wyróżnienia