EFFERALGAN 300 mg - 10 czop. - Apteka internetowa Melissa

EFFERALGAN 300 mg - 10 czop.

7,29

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
BRISTOL MYERS SQUIBB

Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa



Substancje czynne:
Paracetamol

Bloz: 3168801

Wskazania:
Stany gorączkowe, przeziębienie, grypa. Bóle głowy, zębów, stawowe, mięśniowe, nerwobóle.

Właściwości:
Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Stosowanie:
Preparat do stosowania doodbytniczego. Przeznaczony dla dzieci o masie ciała od 15 do 24 kg (wiek około 4 do 9 lat). Właściwa dawka leku to jeden czopek. W razie konieczności podawać co 6 godzin. Nie więcej niż 4 czopki na dobę. Zalecana dawka dobowa to 60 mg na kg masy ciała. Należy podać w 4 dawkach podzielonych tzn. 15 mg/kg mc. co 6 godzin. Dorośli i dzieci ponad 50 kg: całkowita dawka paracetamolu nie powinna przekraczać 4 mg na dobę.

Opakowanie:
10 czopków

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili EFFERALGAN 300 mg - 10 czop. kupili także:

18,99 zł

22,09 zł

13,49 zł