EFFERALGAN VITAMIN C 200 mg - 20 tabl. mus. - Apteka internetowa Melissa

EFFERALGAN VITAMIN C 200 mg - 20 tabl. mus.

12,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
BRISTOL MYERS SQUIBB

Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa



Substancje czynne:
Paracetamol
Witamina C

Bloz: 3280202

Wskazania:
- bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, mięśniowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne),
- leczenie objawów stanów grypopodobnych i przeziębienia,
- gorączka.

Właściwości:
Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Nie ma działania przeciwzapalnego.
Witamina C jest niezbędna w procesach oksydoredukujących, zachodzących w komórkach organizmu, w procesach odpornościowych i detoksydacyjnych. Dodatek w preparacie witaminy C uzupełnia jej niedobory często występujące w przebiegu chorób przeziębieniowych.

Skład:
1 tabletka zawiera substancje czynne: paracetamol 330 mg oraz kwas askorbowy (witamina C) 200 mg.
Substancje pomocnicze:
benzoesan sodu, wodorowęglan potasu, wodorowęglan sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, poliwidon, dokusan sodu.

Opakowanie:
20 tabletek musujących

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili EFFERALGAN VITAMIN C 200 mg - 20 tabl. mus. kupili także:

18,99 zł

12,99 zł