FLUCONTROL HOT - 8 sasz. - Apteka internetowa Melissa

FLUCONTROL HOT - 8 sasz.

7,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Aflofarm

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice


Grupy:
KATAR

Substancje czynne:
Paracetamol
Fenylefryna
Feniramina

Bloz: 8657601

Wskazania:
Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem.

Właściwości:
Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa.

Skład:
Paracetamol - 1000 mg,
Chlorowodorek fenylefryny - 10 mg,
Chlorfenamina maleinianu - 4 mg.

Stosowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: jedna saszetka co 6-8 godzin (trzy lub cztery razy na dobę).
Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki (4 gramy paracetamolu) w ciągu 24 godzin.
Zawartość saszetki rozpuścić całkowicie w niewielkiej ilości płynu, najlepiej w połowie szklanki wody.

Opakowanie:
8 saszetek 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili FLUCONTROL HOT - 8 sasz. kupili także:

18,99 zł

19,49 zł

19,38 zł

51,09 zł