ZWYCIĘZCA RANKINGU
ZAUFANE OPINIE CENEO
DARMOWY ODBIÓR
W NASZEJ APTECE
DARMOWA DOSTAWA
KURIEREM OD 279 ZŁ
Zrealizowaliśmy ponad
1 500 000 zamówień
Dzień dobry. Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 12 listopada nasza infolinia będzie dostępna w godz 8.00-15.00.
Produkt dostępny również w wariantach:

                                                                                  GRIPEX HOT - 8 sasz. - Apteka internetowa Melissa

GRIPEX HOT - 8 sasz.

Średnia ocen 5.0
Jesteśmy w polskim rejestrze aptek
Zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo
Zrealizowaliśmy już ponad 1 500 000 zamówień online

10,29

Produkt dostępny
Produkt jest lekiem. Dopuszczalne formy dostawy:
kurier lub odbiór osobisty w naszych aptekach.


Dodaj produkt do koszyka
Dla kogo:
keyboard_arrow_down
Przeznaczenie:
Właściwości:
Wskazania:

Producent:
USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Substancje czynne:
Paracetamol
Fenylefryna
Witamina C

Opis:
Lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych.

Skład:
Paracetamol 650 mg, Fenylefryna 12,2mg Witamina C 100mg Działanie * zwalcza gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła * zwalcza katar i udrożnia nos * wspomaga odporność organizmu w walce z infekcją

Wskazania:
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu i grypie.

Stosowanie:
Proszek do sporządzania roztworu doustnego. Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 4 saszetki na dobę). Zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Opakowanie:
8 saszetek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 5.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

karolineczka2803

Ocena: 5

Opinia użytkownika

pomaga przy przeziebieniach wydajny tani

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:

16,50 zł

8,99 zł

12,79 zł

11,89 zł

Ci, którzy kupili GRIPEX HOT - 8 sasz. kupili także: