GRIPEX HOT MAX - 8 sasz. - Apteka internetowa Melissa

GRIPEX HOT MAX - 8 sasz.

12,79

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Grupy:
GRIPEX

Substancje czynne:
Paracetamol
Fenylefryna
Witamina C

Bloz: 3000962

Wskazania:
Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie.

Działanie:
Gripex HotActiv Forte to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania:
Nie stosować leku:jeśli wcześniej występowały objawy uczulenie an którykolwiek składnik leku, jeśli występują następujące schorzenia: niestabilna choroba wieńcowa, zaburzenia rytmu serca, wysokie ciśnienie tętnicze, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, fenyloketonuria, jaskra z wąskim kątem przesączania, nadczynność tarczycy,
w czasie stosowania leków z grupy inhibitorów MAO i okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków
w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi,
w czasie przyjmowania zydowudyny,
u dzieci w wieku poniżej 12 lat,
w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4 do 6 godzin (maksymalnie 4 saszetki na dobę). Zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Skład:
1 saszetka zawiera:
substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 5.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Aska

Ocena: 5

Opinia użytkownika

Polecam