GRIPEX SINU CAPS - 10 kaps. - Apteka internetowa Melissa

GRIPEX SINU CAPS - 10 kaps.

8,99

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Produkt jest Lekiem


Producent:
USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Grupy:
GRIPEX

Substancje czynne:
Paracetamol

Bloz: 8215903

Wskazania:
Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, katar, kichanie, obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, suchy kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Skład:
1 tabl. powlekana zawiera substancje czynne paracetamol 300,00mg kofeina 25,0 mg, chlorowodorek fenylefryny 5,0mg, substancje pomocnicze: skrobia, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, żelatyna, tytanu dwutlenek (E171), żelaza żółty tlenek (E172), błękit patentowy (131), żółcień choinolinowa (W104).

Stosowanie:
Doustnie. Dorośli i dzieci od 12 roku życia: 2 kapsułki co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 12 kapsułek na dobę. W czasie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu.Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 roku życia.

Opakowanie:
10 kapsułek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili GRIPEX SINU CAPS - 10 kaps. kupili także: