IBUFEN BABY 60 mg - 5 szt. - Apteka internetowa Melissa

IBUFEN BABY 60 mg - 5 szt.

5,99

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Produkt jest Lekiem


Producent:
Polpharma

ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański


Substancje czynne:
Ibuprofen

Bloz:

Opis:
Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego.

Skład:
1 czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.

Wskazania:
Przeznaczony do stosowania u niemowląt i dzieci w następujących przypadkach: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego). Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, gardła i mięśni towarzyszące przeziębieniu i grypie, bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (nadwyrężenia, skręcenia), bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle zębów, w tym bóle na skutek ząbkowania, bóle głowy, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.

Dawkowanie:
Dzieci - maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 20-30 mg na kg masy ciała., podzielona na 3 do 4 pojedynczych dawek. Dzieci od 3 do 9 miesięcy (od 6 do 8 kg) 1 czopek 3 razy na dobę, w odstępach po 6-8 godz, nie więcej niż 3 czopki na dobę. Dzieci od 9 miesięcy do 2 lat ( od 8 do 12 kg) 1 czopek 4 razy na dobę, w odstępach co 6 godz. nie więcej niż 4 czopki na dobę.

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe.

Przeciwskazania:
Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 miesiąca życia i wadze poniżej 6 kg.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili IBUFEN BABY 60 mg - 5 szt. kupili także:

18,99 zł

4,99 zł

6,79 zł

5,99 zł