IBUM 200 mg - 30 kaps. - Apteka internetowa Melissa

IBUM 200 mg - 30 kaps.

9,79

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Hasco-lek

ul. Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław


Grupy:
IBUM

Substancje czynne:
Ibuprofen

Bloz: 6799704

Zastosowanie : 
Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe), gardła, zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania), mięśni, stawów, pourazowe, pooperacyjne, nerwobóle. Bolesne miesi ączkowanie. Stany gorączkowe (m.in przeziębienie, grypa).

Właściwości:
Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wywiera dzia łanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe poprzez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej. Po podaniu doustnym szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po 1,5 h. Ibuprofen w 99% wiąże się z białkami osocza.
Przenika do jam stawowych, gdzie jego stężenie utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Jest metabolizowany w wątrobie. T0,5 we krwi wynosi 2 h. Ibuprofen jest wydalany z moczem w 90% w postaci nieaktywnych metabolitów. Nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

Skład:
- Ibuprofenum 200mg.

Stosowanie :
Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż. 200-400 mg (1-2 kaps.), w razie potrzeby co 4- 6 h; maksymalnie 1200 mg/dobę. Kapsułki należy popić szklanką wody. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg na dobę. Odstępy między dawkami powinny wynosić co najmniej 6 h. Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni w leczeniu bólu i dłużej niż 3 dni w leczeniu gorączki bez konsultacji z lekarzem.

Opakowanie :
30 kapsułek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili IBUM 200 mg - 30 kaps. kupili także:

18,99 zł

7,29 zł

4,99 zł