IBUM EXPRESS (FORTE MINICAPS) - 24 kaps. - Apteka internetowa Melissa

IBUM EXPRESS (FORTE MINICAPS) - 24 kaps.

9,79

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Hasco-lek

ul. Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław


Grupy:
IBUM

Substancje czynne:
Ibuprofen

Bloz: 3362753

Wskazania: 
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie. 
Bolesne miesiączkowanie.
Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Właściwości:
Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.

Skład:
Ibuprofen 400 mg, makrogol 400 potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E131.

Stosowanie:
Lek jest przeznaczony dla osób od 12 roku życia.
Dawka początkowa to 1 kapsułka (400 mg). W razie potrzeby 1 kapsułka co 4-6 h. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę.

Opakowanie:
24 kapsułki

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili IBUM EXPRESS (FORTE MINICAPS) - 24 kaps. kupili także:

2,99 zł

16,79 zł

10,99 zł