IBUM ZATOKI - 20 tabl. - Apteka internetowa Melissa
Dla kogo:
keyboard_arrow_down
Przeznaczenie:
Właściwości:
keyboard_arrow_down

IBUM ZATOKI - 20 tabl.

Producent:
Hasco-lek

ul. Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław


Substancje czynne:
Ibuprofen
Pseudoefedryna

Cena: 8,99

Cena jednostkowa: 4,50 zł za 10 tabletek

Produkt dostępny
Produkt dostępny tylko przy odbiorze własnym w aptece


Dodaj produkt do koszyka
O produkcie


Właściwości:


Stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych z niedrożnością zatok oraz gorączką w przebiegu grypy lub przeziębienia.

Skład:


200 mg ibuprofenu + 30 mg pseudoefedryny

Stosowanie:


Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1-2 tabletki co 4-6 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 6 tabletek. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki. Stosować po posiłkach.

Przeciwwskazania:

Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów: z nadwrażliwością na ibuprofen lub pseudoefedrynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały w wywiadzie objawy alergii w postaci nieżytu nosa, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, z czynną lub w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem, również tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ, ze skazą krwotoczną, z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, w ciąży, w okresie karmienia piersią, przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych), z ciężkimi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, tachykardią, nadciśnieniem tętniczym, dławicą piersiową, u których wystąpiło zatrzymanie moczu, z nadczynnością tarczycy, z jaskrą z wąskim kątem, z krwotocznym udarem mózgu w wywiadzie lub występowaniem czynników ryzyka, które mogą zwiększać ryzyko krwotocznego udaru mózgu, na przykład w wyniku przyjmowania leków zwężających naczynia krwionośne lub innych leków zmniejszających przekrwienie, stosowanych doustnie lub donosowo.

Opakowanie:


20 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!

Produkty podobne:

13,83 zł

11,99 zł

15,79 zł

Ci, którzy kupili IBUM ZATOKI - 20 tabl. kupili także:

9,99 zł

16,89 zł

8,79 zł

5,97 zł