Twoja Melissa.
Spokojnie, wygodnie, na czas.
0,00zł
Dostawa DPDdo darmowej dostawy: 259,00 zł
Przy wyborze POCZTA POLSKA PUNKT ODBIORU (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
159,00zł
Przy wyborze PACZKOMAT INPOST (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
259,00zł
Przy wyborze DOSTAWA KURIEREM DPD (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
259,00zł
Przy wyborze POCZTA POLSKA PACZKA (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
259,00zł
Przy wyborze DOSTAWA KURIEREM XPRESS COURIERS (SZYBKA PŁATNOŚĆ PayU) do darmowej dostawy brakuje:
259,00zł
Przy wyborze POLTRAF (Przelew) do darmowej dostawy brakuje:
259,00zł

Dostawa nie obowiązuje leków na receptę.
Jeżeli w koszyku znajduje się lek możesz go zarezerwować i odebrać osobiście w aptece.
Produkt dostępny również w wariantach:

                                                                                  IBUPROM ZATOKI - 12 tabl. - Apteka internetowa Melissa

IBUPROM ZATOKI - 12 tabl.

8,29

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem

Lek dostępny tylko przy odbiorze własnym w aptece


Producent: USP Zdrowie

/Podmiot odpowiedzialny:

USP Zdrowie Sp. z o.o.

ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Tel: (22) 543 64 00 fax: (22) 543 64 10


Bloz: 3683932

IBUPROM ZATOKI

Wskazania:
Ibuprom Zatoki to lek zalecany do stosowania doraźnego celem złagodzenia objawów, które występują w przeziębieniu i grypie, takich jak: ból głowy, katar, gorączka, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, ból gardła oraz bóle mięśniowe. Doskonale nadaje się również do stosowania celem doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok, takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa, które przebiegają z bólem i są konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa. Lek przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.

Właściwości:
Zwykły lek przeciwbólowy nie zawsze musi być skuteczny w przypadku bólu zatok, którego przyczyną jest niedrożność ujść zatok. Warto wtedy sięgnąć po Ibuprom Zatoki. Jest to  specjalistyczny lek na ból zatok, który poza substancją przeciwbólową zawiera też dodatkowy składnik udrażniający zatoki. Ibuprom Zatoki charakteryzuje się podwójnym składem. Zawiera ibuprofen, który skutecznie usuwa ból, zwlacza stan zapalny oraz wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Drugi jego składnik, czyli pseudoefedryna, redukuje zaś obrzęk błony śluzowej nosa i zatok udrażniając nos i zatoki przynosowe. Ułatwia także usuwanie wydzieliny z nosa i zatok.

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera:
- substancje czynne: ibuprofen 200 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg
- substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana, skrobia modyfikowana, guma Guar, talk, kroskarmeloza sodowa, krospowidon, dwutlenek krzemu, utwardzony olej roślinny, hydroksypropyloceluloza, makrogol 400, żelatyna, sacharoza, kaolin, cukier konfekcjonowany, węglan wapnia, wosk Carnauba, wosk biały, guma akacjowa, Opalux Brown, Opacode Black

Stosowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: w doraźnym leczeniu 1 do 2 tabletek doustnie co 4 godziny (nie należy stosować ilości większej niż 6 tabletek na dobę).
Osoby w podeszłym wieku: nie jest wymagana modyfikacja dawkowania o ile nie jest zaburzona czynność nerek lub wątroby.
Nie należy zwiększać zalecanej dawki.
Jeśli odnosimy wrażenie, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, powinnyśmy się zwrócić się do lekarza.
Lek przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania.
W przypadku gdy objawy utrzymują się lub nasilają lub jeśli wystąpią nowe objawy, należy skontaktować się z lekarzem.
Nie wolno przyjmować leku przez okres ponad 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

Ważne informacje:
Leku Ibuprom Zatoki nie należy stosować:
- gdy pacjent ma uczulenie na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ);
- gdy po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej;
- u pacjentów z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub przebytą, perforacją lub krwawieniem, również z tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ;
- u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca;
- u pacjentów przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych);
- w ciąży i w okresie karmienia piersią;
- u pacjentów ze skazą krwotoczną;
- u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, tachykardią, nadciśnieniem tętniczym, dławicą piersiową;
- u pacjentów z nadczynnością tarczycy;
- u pacjentów z cukrzycą;
- u pacjentów z jaskrą z zamkniętym kątem;
- u pacjentów z rozrostem gruczołu krokowego;
- u pacjentów z guzem chromochłonnym nadnerczy.
Lek jest niewskazany dla dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Opakowanie:
12 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili IBUPROM ZATOKI - 12 tabl. kupili także: