NUROFEN - 12 tabl. - Apteka internetowa Melissa

NUROFEN - 12 tabl.

4,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Reckitt Benckiser Healthcare

Grupy:
NUROFEN

Substancje czynne:
Ibuprofen

Bloz: 5992401

Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia takie jak bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączki. Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

Właściwości:
Nurofen Tabletki powlekane 200 mg zawiera substancje czynną ibuprofen, dzięki czemu zwalcza bóle różnego pochodzenia.

Skład:
1 tabletka zawiera substancję czynną: ibuprofen 200 mg.

Opakowanie:
12 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili NUROFEN - 12 tabl. kupili także:

11,99 zł

26,27 zł

7,89 zł