Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Zestawy Bebilon ➡️ Wysyłka za 0 zł Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Lek
  • Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk - obrazek 6 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

Nurofen dla dzieci ibuprofen 60 mg czopki, 10 sztuk

Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych

17,09

Dostępny

ilość

Dostawa za 0 zł
Zobacz szczegóły Kwota darmowej dostawy jest uzależniona od rodzaju produktów i metody dostawy.

www.apteka-melissa.pl/wysylka
Metody płatności
Zobacz szczegóły Metody płatności:
Płatność kodem BLIK
Płatności mobilne
Szybki przelew online
Płatność kartą
PayPo - Zapłać później
Klarna - Kup teraz. Zapłać później
Płatność za pobraniem
Metody dostawy
Zobacz szczegóły Metody dostawy:
Kurier InPost
Kurier DPD
Kurier Poltraf
DHL POP
Odbiór własny w aptece

Wskazania:


Objawowe leczenie gorączki w tym również:
- gorączki spowodowanej odczynem poszczepiennym,
- gorączki występującej w przeziębieniu i grypie.
Objawowe leczenie bólów o nasileniu słabym do umiarkowanego jak np.:
- bóle w trakcie ząbkowania i bóle zębów,
- bóle głowy, uszu, gardła,
- bóle pooperacyjne,
- bóle na skutek uszkodzenia tkanek miękkich,
- bóle w przebiegu przeziębienia i grypy.

Właściwości:

Skuteczne i wygodne do stosowania u małych pacjentów:

- Nie ma ryzyka podania zbyt małej dawki z powodu wymiotów lub ulewania,

- Nie ma ryzyka przypadkowej aspiracji preparatu do płuc,

- Nie ma trudności w związku ze smakiem leku.

Można stosować u dzieci powyżej 3 miesiąca życia i wadze ciała powyżej 6 kg.

Skład:


1 czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.

Opakowanie:


10 czopków doodbytniczych

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent

Reckitt Benckiser Healthcare

Reckitt Benckiser (Polska) SA
Mokotów Nova,
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa


Jednym z najczęstszych objawów choroby u dziecka jest gorączka. Zazwyczaj pojawia się ona nagle i...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia