Dostawa za 6zł do DPD Pickup do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Lek
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 6 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk - obrazek 7 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 10 sztuk

Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych

12,85

12,85 zł za 10 kapsułek
Dostępny

ilość

Dostawa za 0 zł
Zobacz szczegóły Kwota darmowej dostawy jest uzależniona od rodzaju produktów i metody dostawy.

www.apteka-melissa.pl/wysylka
Metody płatności
Zobacz szczegóły Metody płatności:
Płatność kodem BLIK
Płatności mobilne
Szybki przelew online
Płatność kartą
PayPo - Zapłać później
Klarna - Kup teraz. Zapłać później
Płatność za pobraniem
Metody dostawy
Zobacz szczegóły Metody dostawy:
Kurier InPost
Kurier DPD
Kurier Poltraf
DHL POP
Odbiór własny w aptece

Wskazania:


Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); w "zespole bolesnego miesiączkowania".

Właściwości:


Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej; przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2ά i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h. W 90% wiąże się z białkami osocza, ale w dawkach terapeutycznych nie wypiera z powiązań z białkami (w odróżnieniu od innych pochodnych kwasu propionowego) doustnych leków przeciwzakrzepowych. Przenika do jam stawowych, gdzie stężenie leku utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Metabolizowany jest w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. T0,5 wynosi 2 h. Wydalany jest z moczem w 60-90% w postaci metabolitów; nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie.

Skład:


Substancja czynna: 1 kaps. elastyczna zawiera 400 mg ibuprofenu.

Stosowanie:


Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg tabl. lub kaps. elastyczne co 4-6 h lub 300-600 mg kaps. o przedłużonym uwalnianiu 2 razy na dobę zachowując co najmniej 8-godzinną przerwę. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).

Opakowanie:


10 kapsułek

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Ulotki do pobrania

Producent:

Reckitt Benckiser Healthcare

Reckitt Benckiser (Polska) SA
Mokotów Nova,
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa


Certyfikaty i wyróżnienia