Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa za 0zł z BabyBepanti i wielopakiem chusteczek Panaceris ➡️ Sprawdź!
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Lek
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 6 - Apteka internetowa Melissa
  • Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk - obrazek 7 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

Nurofen Express Forte ibuprofen 400 mg na ból i gorączkę kapsułki, 30 sztuk

przeciwbólowe
przeciwzapalne
przeciwgorączkowe
Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych

23,59

Dostępny

ilość

Dostawa za 0 zł
Zobacz szczegóły Kwota darmowej dostawy jest uzależniona od rodzaju produktów i metody dostawy.

www.apteka-melissa.pl/wysylka
Metody płatności
Zobacz szczegóły Metody płatności:
Płatność kodem BLIK
Płatności mobilne
Szybki przelew online
Płatność kartą
PayPo - Zapłać później
Klarna - Kup teraz. Zapłać później
Płatność za pobraniem
Metody dostawy
Zobacz szczegóły Metody dostawy:
Kurier InPost
Kurier DPD
Kurier Poltraf
Kurier Pharmalink
DHL POP
Odbiór własny w aptece

NUROFEN EXPRESS FORTE

Wskazania
:
Do stosowania doraźnie w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (głowy, zębów, gardła, uszu, nerwobólach, mięśniowych, stawowych, towarzyszących przeziębieniom i grypie); w gorączce (m.in. w grypie, przeziębieniach); przy bólach menstruacyjnych.

Właściwości
:
Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo przez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej, przeciwobrzękowo, poprawia ruchomość stawów i usuwa uczucie zdrętwienia w stawach. W bólach miesiączkowych zmniejsza stężenie PGF2ά i PGE2 przez co łagodzi stany skurczowe w miednicy małej, zmniejsza napięcie mięśnia macicy. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 1-2 h. W 90% wiąże się z białkami osocza, ale w dawkach terapeutycznych nie wypiera z powiązań z białkami (w odróżnieniu od innych pochodnych kwasu propionowego) doustnych leków przeciwzakrzepowych. Przenika do jam stawowych, gdzie stężenie leku utrzymuje się stosunkowo długo, nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Metabolizowany jest w wątrobie do pochodnych hydroksylowych i karboksylowych. T0,5 wynosi 2 h. Wydalany jest z moczem w 60-90% w postaci metabolitów; nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie. Skład: Substancja czynna: 1 kaps. elastyczna zawiera 400 mg ibuprofenu.

Stosowanie
:
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 200-400 mg tabl. lub kaps. elastyczne co 4-6 h lub 300-600 mg kaps. o przedłużonym uwalnianiu 2 razy na dobę zachowując co najmniej 8-godzinną przerwę.

Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg. Tabletki lub kapsułki popić płynem; należy połykać w całości (nie żuć i nie ssać).

Opakowanie
:
30 kapsułek

Nurofen Express Forte

Uwalnia się już
po 1 minucie
i działa aż do 8h*

*Na podstawie badania in-vitro SORL 50034/001 kapsułka rozpada się w mniej niż 60 s i zaczyna uwalniać substancję czynną, uwalnianie nie jest tożsame z początkiem działania.

Kobieta
Nurofen Express Forte 20

Cienka otoczka pozwala
uwalniać substancję
przeciwbólową już w 60 sekund*

*Na podstawie badania in-vitro SORL 50034/01, 2018

KORZYŚCI

Substancja przeciwbólowa

UWALNIA SUBSTANCJĘ PRZECIWBÓLOWĄ
JUŻ W 60 SEKUND*

*Na podstawie badania in-vitro
SORL 50034/01,2018

Działa 2 razy szybciej

DZIAŁA
2 RAZY SZYBCIEJ*

*W porównaniu do Nurofenu 200mg

Działa do 8H

DZIAŁA DO 8H

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BÓLACH GŁOWY

ZATOKOWE BÓLE GŁOWY

Zatokowe bóle głowy mogą występować w wyniku zapalenia zatok i nagromadzenia się wydzielin. Powoduje to uczucie ucisku i bólu w kościach policzkowych, czole i wokół oczu.

Zatokowe bóle głowy

NAPIĘCIOWE BÓLE GŁOWY

Napięciowy ból głowy ma charakter ciągły. Może mu towarzyszyć odczucie ściskania głowy lub narastającego w niej ciśnienia.

Zatokowe bóle głowy

MIGRENY

Szeroki zakres objawów migreny może obejmować pulsujący ból po jednej lub obu stronach głowy oraz wrażliwość na światło lub dźwięk. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiec wystąpieniu bólu głowy. Są też sposoby na złagodzenie objawów, jeśli już wystąpią.

Zatokowe bóle głowy

SPOSÓB DZIAŁANIA

Ibuprofen w postaci kapsułek miękkich wchłania się szybciej z przewodu pokarmowego niż ibuprofen kwasowy w postaci tabletek.
Sposób działania

POZNAJ INNE PRODUKTY NUROFEN

Nurofen Forte, 400 mg, tabletki powlekane.
Jedna tabletka powlekana zawiera 400 mg ibupro-
fenu (Ibuprofenum). Wskazania do stosowania:
bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do
umiarkowanego: bóle głowy, np. migrena; bóle
okolicy krzyżowej; bóle zębów, np. po ekstrakcji
zębów; nerwobóle; bóle mięśni i stawów; bolesne
miesiączkowanie. Gorączka w przebiegu grypy
i przeziębienia. Podmiot odpowiedzialny: Reckitt
Benckiser (Poland) S.A.

Nurofen Express Forte, 400 mg, kapsułki, mięk-
kie.
Każda kapsułka miękka zawiera 400 mg
ibuprofenu (Ibuprofenum). Wskazania do stosowa-
nia: Produkt leczniczy przeznaczony jest do stoso-
wania u dorosłych oraz dzieci i młodzieży o masie
ciała powyżej 40 kg (12 lat i powyżej) w krótkotrwa-
łym objawowym leczeniu łagodnego i umiarkowa-
nego bólu, takiego jak ból głowy, bóle miesiączko-
we, ból zębów oraz gorączka i ból związany
z przeziębieniem. Podmiot odpowiedzialny: Reckitt
Benckiser (Poland) S.A.

Nurofen Zatoki, 200 mg +30 mg, tabletki powleka-
ne.
Jedna tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu
(Ibuprofenum) i 30 mg pseudoefedryny chlorowo-
dorku (Pseudoephedrini hydrochloridum). Wskazania
do stosowania: doraźnie w celu złagodzenia objawów
niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzy-
szącym bólem głowy, bólów związanych z niedrożno-
ścią zatok oraz gorączką w przebiegu grypy lub
przeziębienia. Podmiot odpowiedzialny: Reckitt
Benckiser (Poland) S.A.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent

Reckitt Benckiser Healthcare

Reckitt Benckiser (Polska) SA
Mokotów Nova,
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa


Małpia ospa nie jest wywoływana przez nowo odkrytego wirusa. Zaczął on atakować ludzi już w...
CZYTAJ
Chociaż szczepienia na odrę pozwoliły na uniknięcie epidemii tej choroby, obecnie pojawia się coraz więcej...
CZYTAJ
Przepuklina brzuszna to rodzaj patologicznej zmiany w obrębie jamy brzucha, która wymaga specjalistycznego leczenia. Polega...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia