NUROFEN ULTIMA - 24 tabl. - Apteka internetowa Melissa

NUROFEN ULTIMA - 24 tabl.

13,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Reckitt Benckiser Healthcare

Grupy:
NUROFEN

Substancje czynne:
Ibuprofen
Paracetamol

Bloz: 5992547

Wskazania:
Nurofen Ultima stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu łagodnego umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu główy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólów z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, leczenia objawów przeziębienia oraz gryby, bólu gardła i goraczki.

Właściwości:
Nurofen Ultima to produkt który zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu. Jest pierwszym i jedynym środkiem wykorzystującym unikalną i nowoczesną, opatentowaną technologie Synchro-Tech, która łączy ibuprofen i paracetamol w sposób, który sprawia, że składniki leku uwalniane są równolegle, co pozwala na ich jednoczesne działanie.

Skład:
1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu oraz 500 mg paracetamolu.

Opakowanie:
24 tabletki

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili NUROFEN ULTIMA - 24 tabl. kupili także: