• Wysyłamy w 24 h
  • Darmowa dostawa od 219 zł
  • Skorzystaj z wyszukiwarki
Legalna apteka
Produkt dostępny również w wariantach:
Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych
  • PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl. - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl. - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl. - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl. - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl. - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa
  • PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl. - obrazek 6 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

PANADOL EXTRA przeciwbólowy - 12 tabl.

10,99

Cena jednostkowa: 9,16 zł za 10 tabletek
Dostępny
Produkt jest lekiem.
Produkt dostępny także w innych wariantach:
24 tabl.
18,99 zł

Działanie:

Panadol Extra zawiera w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz kofeinę nasilającą działanie przeciwbólowe. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołądka. Paracetamol nie działa przeciwzapalnie.

Wskazania:

Paracetamol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Preparat Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bezsenność.

Sposób użycia:

Dorośli: W zależności od nasilenia dolegliwości 1 do 2 tabletki preparatu Panadol Extra co 4godziny

Opakowanie: 12 tabletki powlekane.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:
Produkty proponowane:
Amantadyna na koronawirusa? Lekarze wciąż spierają się co do skuteczności tej substancji w leczeniu pacjentów...
CZYTAJ

Cechy produktu

#5101

Producent:

GLAXOSMITHKLINE

ul. Grunwaldzka 189,
60-322 Poznań



Substancje czynne:

Paracetamol
Kofeina

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Certyfikaty i wyróżnienia