PARACETAMOL AUROVITAS 500 mg, 50 tabl., przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, cena, opinie, właściwości - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

PARACETAMOL AUROVITAS 500 mg, 50 tabl., przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, cena, opinie, właściwości

(1)

4,99

Dostępny
Produkt jest lekiem.

PARACETAMOL AUROVITAS 500 mg

Wskazania
:
Lek Paracetamol Aurovitas jest stosowany w celu złagodzenia bólu i zmniejszenia gorączki.

Właściwości
:
Substancją czynną leku Paracetamol Aurovitas jest paracetamol, który należy do grupy leków przeciwbólowych. Tabletki mogą zmniejszać łagodny do umiarkowanego ból i gorączkę (np. ból głowy i ból zęba).

Skład
:
INCI: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Pozostałe składniki: skrobia żelowana kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, hydroksypropyloceluloza (o niskiej lepkości), karboksymetylosrobia sodowa (typ A), talk, magnezu stearynian.

Stosowanie
:
Dzieci w wieku 10-15 lat (40-55 kg) 1 tabletka do 4 razy na dobę Dorośli i młodzież w wieku od 16 lat (o masie ciała powyżej 55 kg) 1-2 tabletki do 4 razy na dobę. Odstęp pomiędzy dawkami musi wynosić co najmniej 4 godziny i nie należy przyjmować więcej niż 4 dawki na dobę.

Ważne informacje
:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 10 lat.

Opakowanie
:
50 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

#40740

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor
Agata

Ocena: 5

pomaga, polecam.
Certyfikaty i wyróżnienia