PARACETAMOL HASCO Zawiesina dla niemowląt i dzieci o smaku pomarańczowym 120 mg/5ml  - 150 g - Apteka internetowa Melissa

PARACETAMOL HASCO Zawiesina dla niemowląt i dzieci o smaku pomarańczowym 120 mg/5ml - 150 g

7,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Hasco-lek

ul. Żmigrodzka 242e
51-131 Wrocław



Substancje czynne:
Paracetamol

Bloz: 3127461

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.

Właściwości:
Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy).
U niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg): leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.


Skład:
5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum).

Stosowanie:
Lek stosuje się doustnie.Przed użyciem energicznie wstrząsnąć w celu uzyskania jednolitej zawiesiny.Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, przeciętna jednorazowa dawka paracetamolu wynosi 10 do 15 mg na kilogram masy ciała. W razie konieczności dawkę można powtarzać, nie częściej niż co 4-6 godzin,do 4 razy na dobę, czyli maksymalnie 60 mg/kg mc./dobę.

Opakowanie:
150 g

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 4.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

marzena

Ocena: 4

Opinia użytkownika

skuteczny,dobra cena
Ci, którzy kupili PARACETAMOL HASCO Zawiesina dla niemowląt i dzieci o smaku pomarańczowym 120 mg/5ml - 150 g kupili także: