ZWYCIĘZCA RANKINGU
ZAUFANE OPINIE CENEO
DARMOWY ODBIÓR
W NASZEJ APTECE
DARMOWA DOSTAWA
KURIEREM OD 279 ZŁ
Zrealizowaliśmy ponad
1 500 000 zamówień
 PARAMAX COMP PARACETAMOL - 20 tabl. - Apteka internetowa Melissa

PARAMAX COMP PARACETAMOL - 20 tabl.

Średnia ocen 5.0
Jesteśmy w polskim rejestrze aptek
Zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo
Zrealizowaliśmy już ponad 1 500 000 zamówień online

5,99

Cena jednostkowa: 3,00 zł za 10 tabletek

Produkt wycofany z oferty

Producent:
VITABALANS

ul. Narbutta 5 m 1
02-564 Warszawa 


Substancje czynne:
Paracetamol
Kofeina

PARAMAX COMP 500 mg + 65 mg

Wskazania:

Paramax Comp 500 mg + 65 mg to lek stosowany w przypadku podwyższonej temperatury ciała oraz w objawowym leczeniu bólu głowy, zębów, bóli miesiączkowych.

Przeciwwskazania:

Nie należy przyjmować leku Paramax Comp 500 mg + 65 mg: jeśli pacjent ma uczulenie na paracetamol lub kofeinę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku; u dzieci poniżej 12 roku życia; jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność komórek wątroby (>9 punktów w skali Childa-Pugha).

Właściwości:

Paramax Comp 500 mg + 65 mg to lek uśmierzający ból i obniżający gorączkę. Paramax Comp zawiera 2 substancje aktywne, paracetamol i kofeinę. Paracetamol łagodzi ból i obniża gorączkę, a kofeina wzmaga jego działanie przeciwbólowe. Paramax Comp stosowany jest w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, np. ból głowy, zębów, bóle menstruacyjne i/lub gorączki.

Skład:

Składniki Paramax Comp 500 mg + 65 mg: Substancjami czynnymi leku są paracetamol i kofeina. Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny. Pozostałe składniki to: celuloza mikrokrystaliczna, powidon 29-32, kwas stearynowy i magnezu stearynian.

Stosowanie:

Paramax Comp 500 mg + 65 mg należy należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Do stosowania doustnego w krótkim okresie czasu. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: Zwykle stosowana dawka to 1-2 tabletki do 3 razy na dobę lub w razie potrzeby. Dawka 1-2-tabletkowa nie może być przyjmowana częściej niż co 6 godzin. Właściwy odstęp między dawkami zależy od objawów i maksymalnej dawki dobowej. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej, 6 tabletek, w ciągu 24 godzin. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy skonsultować się z lekarzem. Osoby w podeszłym wieku: Jak dorośli. Stosowanie u dzieci: Lek nie jest zalecany do stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia.

Uwaga! Przypadkowe lub zamierzone przedawkowanie paracetamolu może spowodować w ciągu kilku, kilkunastu godzin objawy takie jak nudności, wymioty, nadmierną potliwość, senność i ogólne osłabienie. Objawy te mogą ustąpić następnego dnia, pomimo że zaczyna się rozwijać uszkodzenie wątroby, które następnie daje o sobie znać rozpieraniem w nadbrzuszu, powrotem nudności i żółtaczką. W każdym przypadku przyjęcia przez pacjenta jednorazowo paracetamolu w dawce 5 g lub większej należy sprowokować wymioty, jeśli od zażycia nie upłynęło więcej niż godzina i natychmiast skontaktować się z izbą przyjęć najbliższego szpitala.

Opakowanie:

20 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 5.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Adrianna

Ocena: 5

Opinia użytkownika

Polecam!

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:

12,59 zł

3,49 zł

11,89 zł

5,88 zł

Ci, którzy kupili PARAMAX COMP PARACETAMOL - 20 tabl. kupili także: