SOLPADEINE - 12 kaps. - Apteka internetowa Melissa

SOLPADEINE - 12 kaps.

Jesteśmy w polskim rejestrze aptek
Zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo
Zrealizowaliśmy już ponad 1 500 000 zamówień online

9,29

Produkt wycofany z oferty


Producent:
OMEGA PHARMA

Al. Niepodległosci 18 
02-653 Warszawa 



Właściwości:
Bóle głowy, migrena, bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, nerwobóle, bóle reumatyczne, ból gardła, objawy grypy i przeziębienia, gorączka.
Lek zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i kodeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.

Skład:
1 kapsułka zawiera - paracetamol 500 mg, fosforan kodeiny 8 mg, kofeina 30 mg, substancje pomocnicze: stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, część dolna otoczki kapsułki: dwutlenek tytanu, żelatyna, górna część kapsułki: erytrozyna (E127), błęki patentowy V (E131), żółcień chinolowa (E104), dwutlenek tytanu (E171), żelatyna; nadruk: szelak 1963, IMS 75OP, woda oczyszona, lecytyna sojowa, 2-etoksyetanol, dimetylopolisyloksan, żelaza tlenek czarny (E172).

Stosowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat - doustnie,  2 kapsułki, do 4 razy na dobę. Nie podawać częśćiej niż co 4 godziny, nie stosować więcej niż 8 kapsułek w ciągu doby.

Opakowanie:
12 kapsułek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!

Ulotki do pobrania

Produkty podobne:

15,99 zł

4,79 zł

21,39 zł

2,49 zł

Ci, którzy kupili SOLPADEINE - 12 kaps. kupili także:

19,98 zł