THERAFLU EXTRA GRIP - 6 sasz. - Apteka internetowa Melissa

THERAFLU EXTRA GRIP - 6 sasz.

10,99

Produkt niedostępny

Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Produkt jest Lekiem


Producent:
Novartis

ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa


Grupy:
Theraflu

Substancje czynne:
Paracetamol

Bloz: 8240401

THERAFLU EXTRAGRIP

Wskazania:
Theraflu ExtraGrip wskazany jest do stosowania w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni. bóle głowy, bóle kostno-stawowe, obrzęk i przekrwienie błony śuzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa oraz kichanie. Lek przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.

Właściwości:
Lek Theraflu ExtraGrip jest produktem wieloskładnikowym, który po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący i aromatyczny napój. Jako substancje czynne zawiera paracetamol, chlorowodorek fenylferyny oraz maleinian feniraminy. Paracetamol działa przeciwgorączkowo oraz niweluje ból. Chlorowodorek fenylferyny zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, a maleinian feniraminy jest substancją antyhistaminową, która redukuje produkcję śluzowej wydzieliny w nosie. Lek skutecznie niweluje stan gorączkowy, łagodzi ból oraz ułatwia  oddychanie przynosząc ulgę i ukojenie.

Skład:
1 saszetka zawiera:
Paracetamol - 650 mg,
Chlorowodorek fenylferyny - 10 mg,
Maleinian feniraminy - 20 mg oraz
substancje pomocnicze: 12,6 g sacharozy, żółcień pomarańczową i 42,2 mg sodu.

Stosowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki  rozpuść w 1 szklance gorącej wody. Przyjmuj doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo możesz przyjąć zawartość 1 saszetki.

W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach.
W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.
Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

Ważne informacje:
Lek może powodować senność.
Podczas stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych.
Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opakowanie:
6 saszetek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili THERAFLU EXTRA GRIP - 6 sasz. kupili także: