• THERAFLU ZATOKI MAX - 18 tabl. - zwalcza objawy grypy i przeziębienia Data ważności 2021.06.30 - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • THERAFLU ZATOKI MAX - 18 tabl. - zwalcza objawy grypy i przeziębienia Data ważności 2021.06.30 - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • THERAFLU ZATOKI MAX - 18 tabl. - zwalcza objawy grypy i przeziębienia Data ważności 2021.06.30 - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • THERAFLU ZATOKI MAX - 18 tabl. - zwalcza objawy grypy i przeziębienia Data ważności 2021.06.30 - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa
  • THERAFLU ZATOKI MAX - 18 tabl. - zwalcza objawy grypy i przeziębienia Data ważności 2021.06.30 - obrazek 5 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

THERAFLU ZATOKI MAX - 18 tabl. - zwalcza objawy grypy i przeziębienia Data ważności 2021.06.30

Średnia ocen 5.0

Producent:
GLAXOSMITHKLINE

ul. Grunwaldzka 189,
60-322 Poznań



Cena: 8,49

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Produkt dostępny także w innych wariantach:
Ilość pozostałych produktów promocyjnych: 40 szt.
O produkcie

THERAFLU ZATOKI MAX

Wskazania: 
THERAFLU ZATOKI MAX jest wskazane przy leczeniu objawów grypy i przeziębienia takich jak: katar, zatkany nos, ból gardła, ból głowy i bóle mięśniowe, gorączka, ból i zapalenie zatok przynosowych. Stosować u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat. 

Właściwości: 
THERAFLU ZATOKI MAX zawiera paracetamol, dzięki czemu działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, udrażniając przewody nosowe oraz ujścia zatok przynosowych. 

Skład: 
karmeloza sodowa, powidon, skrobia żelowana, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, kwas stearynowy potrójnie tłoczony, magnezu stearynian, indygotyna (E132), Opadry Clear YS-1-19025-A (hypromeloza, glikol polietylenowy), wosk Carnauba. 
Substancjami czynnymi leku są paracetamol i chlorowodorek pseudoefedryny. 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. 

Stosowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 
Doustnie 2 tabletki, w razie konieczności dawkę można powtarzać w odstępach co 4-6 godzin. Nie należy przyjmować leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Należy stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż przez 3 dni. Nie stosować jednocześnie innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ani sympatykomimetyki.
Nie należy stosować większej dawki większej niż zalecana. 
Jeśli objawy nie ustąpią po 3 dniach, należy skonsultować się z lekarzem. Lek zawiera paracetamol. W razie przedawkowania natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne działania niepożądane, ze względu na możliwość ciężkiego wystąpienia wątroby. 
Przeciwwskazania: w następujących przypadkach stosowanie preparatu jest przeciwwskazane: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku, ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek, ciężkie nadciśnienie tętnicze, ciężka choroba niedokrwienna serca, stosowanie innych sympatykomimetyków (takich jak środki obkurczające naczynia krwionośne, hamujące apetyt i substancje psychostymulujące o działaniu podobnym do amfetaminy). Leku nie należy stosować w trakcie leczenia inhibitorami MAO ani w ciągu dwóch tygodni po jego zakończeniu.

Opakowanie: 
18 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Aleksandra

Ocena: 5

Opinia użytkownika

skuteczny preparat - zawsze mi pomaga!