Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Produkt dostępny również w wariantach:
Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych
LEK
  • VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy, 10 saszetek - obrazek 1 - Apteka internetowa Melissa
  • VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy, 10 saszetek - obrazek 2 - Apteka internetowa Melissa
  • VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy, 10 saszetek - obrazek 3 - Apteka internetowa Melissa
  • VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy, 10 saszetek - obrazek 4 - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy, 10 saszetek

18,69

Dostępny
To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą..

Cena 18,69

ilość

Produkt dostępny także w innych wariantach:
Max - 10 sasz
21,13 zł
Max - 14 sasz.
29,83 zł

Podstawowe informacje o VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy należy przyjmować jedynie w razie, gdy u pacjenta występują wszystkie objawy: ból, gorączka, niedrożność nosa i mokry kaszel.

Działanie i właściwości

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, lek przeciwbólowy, skuteczny w walce z bólem głowy, gardła oraz obniżający gorączkę; gwajafenezyna, lek wykrztuśny, który rozrzedza wydzielinę ułatwiając odkrztuszanie w mokrym kaszlu; fenelyfryny chlorowodorek, lek zmniejszający nieżyt nosa, który zmniejsza też obrzęk błony śluzowej nosa i w ten sposób umożliwia jego udrożnienie.

Zastosowanie / wskazania

VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni) oraz obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

Skład

Każda saszetka Vicks Symptomed Complete stanowi jedną dawkę leku zawierającą substancje czynne: paracetamol 500 mg, gwajafenezynę 200 mg i fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Inne składniki leku to: sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104).

Dawkowanie VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy

Zalecane dzienne spożycie VICKS AntiGrip Complex u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin. Lek ma postać proszku do rozpuszczania w wodzie do picia w postaci gorącego napoju. Wsypać jedną saszetkę proszku do kubka i zalać gorącą wodą, ale nie wrzącą (około 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku VICKS AntiGrip Complex smaku cytrynowym jeśli: u pacjenta występuje uczulenie na paracetamol, gwajafenezynę, fenylefryny chlorowodorek lub którykolwiek z pozostałych składników leku, u pacjenta występuje choroba serca, wysokie ciśnienie krwi, choroba wątroby lub ciężka choroba nerek, nadczynność tarczycy, jeśli pacjent jest cukrzykiem, jeśli pacjent ma jaskrę z wąskim kątem przesączania, cierpi na porfirię, która stanowi wrodzone zaburzenie charakteryzujące się nadmierną zawartością pigmentów w moczu, pacjent stosuje trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki beta-adrenolityczne, inhibitory monoaminooksydazy, leki obniżające ciśnienie krwi lub przeciw dławicy piersiowej. Nie należy stosować leku u dzieci poniżej 12 lat.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie stosować w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

VICKS AntiGrip Complex Smak cytrynowy a ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, gdy przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego preparatu.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (15 - 25°C) w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Opakowanie

10 saszetek


To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Z tym produktem kupowano także:

Cechy produktu

#2823

Dla kogo:
dziecko
kobieta
mężczyzna
Kluczowy składnik:
gwajafenezyna
fenylefryna
paracetamol
Problem:
przeziębienie
gorączka
ból głowy
keyboard_arrow_down
Przeznaczenie:
doustne
Sposób aplikacji:
doustnie
Typ produktu:
produkt leczniczy otc
Wiek:
po 12. roku życia
Właściwości:
przeciwbólowe
przeciwgorączkowe
udrażnia nos
Wskazania:
przeziębienie
gorączka
Certyfikaty i wyróżnienia