ZWYCIĘZCA RANKINGU
ZAUFANE OPINIE CENEO
DARMOWY ODBIÓR
W NASZEJ APTECE
DARMOWA DOSTAWA
KURIEREM OD 279 ZŁ
Zrealizowaliśmy ponad
1 500 000 zamówień
 VICKS SYMPTOMED COMPLETE Smak cytrynowy - 5 sasz. - Apteka internetowa Melissa

VICKS SYMPTOMED COMPLETE Smak cytrynowy - 5 sasz.

Średnia ocen 5.0
Jesteśmy w polskim rejestrze aptek
Zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo
Zrealizowaliśmy już ponad 1 500 000 zamówień online

8,49

Produkt wycofany z oferty

Producent:
Teva

ul. Emilii Plater 53 
00-113 Warszawa



Opis:
Preparat przeznaczony do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Skład:
1 sasz: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku.

Wskazania:
Objawy przeziębienia i grypy: ból głowy, ból ciała, ból gardła, gorączka, przekrwienie nosa, kaszel z odksztuszaniem.

Dawkowanie:
Rozpuścić 1 sasz. w standardowym kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 sasz. co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 sasz. na dobę.

Przeciwskazania:
Nie podawać dzieciom poniżej 12 lat. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 5.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Jacek

Ocena: 5

Opinia użytkownika

skuteczny

Ulotki do pobrania

Produkty podobne: