Składniki aktywne produktów DUCRAY są selekcjonowane przy współpracy naukowców, na podstawie głębokich analiz fizjologicznych i biologicznych mechanizmów ich działania.

Bestsellery

DUCRAY DEXYANE – apteka internetowa Melissa
DUCRAY DEXYANE

Emolient krem przeciw drapaniu 200ml
Emolient krem przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia ze skórą suchą i skłonną do atopii.

39,99 zł

ZOBACZ
ducray obrazek - apteka melissa
Ducray to Twoja przyszłość!
Ducray to producent innowacyjnych preparatów przeznaczonych do pielęgnacji włosów, skóry głowy i całego ciała. Opracowywanie składu i selekcja składników aktywnych odbywa się przy stałej współpracy z naukowcami i lekarzami.
ducray obrazek - apteka melissa
Ducray – apteka internetowa Melissa
Każdy produkt Ducray poddawany jest specjalistycznej analizie i rygorystycznym testom. Dzięki temu ich działanie jest wyjątkowo skuteczne i bezpieczne nawet w przypadku osób o delikatnych włosach i bardzo wrażliwej skórze. Ofertę marki Ducray tworzą serum, szampony, mleczka i płyny myjące, kremy do twarzy, żele do ciała oraz zaawansowane kuracje wzmacniające.

Polecane produkty

Zadbaj o swoją skórę!

Ratunek dla Twoich włosów!

Skóra z wysokimi wymaganiami!

Skóra z zaburzeniami to już nie problem!
łupież, łuszczycowe stany skóry

Codzienna pielęgnacja do włosów delikatnych!

Dlaczego warto wybrać DUCRAY?

Opracowywanie składu

Preparaty przechodzą fazę testów pod kątem istotnych dosmetyków cech lub w porównaniu z preparatami referencyjnymi. Ma to na celu zagwarantowanie jak wyższego bezpieczeństwa i tolerancji produktów.

Rygorystyczna selekcja składników aktywnych

Skład produktów opracowany jest przez Centrum Badan Pierre Fabre* lub na podstawie wyjątkowo rygorystycznych badan laboratoryjnych: in vitro, ex vivo, skin model tests etc.

Specjalistyczne programy oceny bezpieczeństwa

W celu oceny bezpieczeństwa stosowania naszych produktów, został wdrożony specjalny program. Ważną część opracowania preparatów stanowią specyficzne analizy przeprowadzone przez ekspertów z dziedziny toksykologii, których przedmiotem badania są zarówno surowce jak i same produkty. Dokonywana jest ocena bezpieczeństwa formuły uwzględniająca włąsciwości każdego z jej skłądników, w warunkach w jakich stosowany będzie produkt. Szczególną uwagę poświęcamy produktom przeznaczonym dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Nagrody i wyróżnienia dla marki DUCRAY