Minilogo - Galenic

COLLECTIONS

POPRZEDNI
NASTĘPNY
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

GALÉNIC AQUA INFINI

Aby zachować wszystkie właściwości Róży jerychońskiej, twórca formuły Galénic opracował unikalną strukturę nazwaną Tamis³ moléculaire™. Składa się ona z żelowej siatki trzech sit molekularnych, które szybko transportują wyciąg z Róży jerychońskiej do wnętrza komórek.
ZOBACZ PRODUKT

BEAUTÉ DE NUIT

Twórca formuły Galénic opracował strukturę galeniczną o wysokiej zawartości wody, Chrono-patch gel™, która gwarantuje najwyższą skuteczność makroproteazy z papai. Efekt plastra działa na skórę jak nawilżająca kąpiel, sprawiając, że z każdą kolejną nocą staje się coraz piękniejsza.
ZOBACZ PRODUKT

SECRET D'EXCELLENCE

Aby zachować wszystkie właściwości Algi śnieżnej, twórca formuły Galénic opracował unikalną strukturę galeniczną nazwaną Cristal Fusion. Ta struktura w kształcie śnieżynki zamyka w sobie Algę śnieżną i uwalnia ją dopiero w kontakcie ze skórą, topiąc się pod wpływem jej ciepła.
ZOBACZ PRODUKT

SCULPTEUR DE PERFECTION

Aby zachować napinające właściwości składników aktywnych i przynieść skórze komfort, twórca formuły Galénic opracował jedyne w swoim rodzaju podwójne serum. Serum zielone o natychmiastowym działaniu napinającym pomaga komórkom macierzystym arganowca dotrzeć do głębokich warstw skóry. Serum mleczne daje efekt drugiej skóry, tworząc na jej powierzchni lekki płaszcz otulający miękkością i komfortem.
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

GALÉNIC OPHYCÉE

Twórca formuły Galénic opracował mimetyczną strukturę galeniczną nazwaną podwójną warstwą lamelarną. Dzięki budowie identycznej do błon komórek skóry pozwala na doskonałe rozprowadzenie wyciągu z niebieskich alg i zmaksymalizowanie jego działania.
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

GALÉNIC CELL-CAPITAL

Aby zapewnić dotarcie składników aktywnych do głębokich warstw skóry i zachować ich właściwości przeciwstarzeniowe, twórca formuły Galénic wymyślił i opracował inteligentną strukturę galeniczną nazwaną 3S – Skin Similar Structure. Łączy się ze skórą na zasadzie biomimetyzmu, zapewniając przeniknięcie składnika aktywnego przez różne warstwy skóry.
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

PURETÉ SUBLIME

Naukowcy z laboratorium Galénic dążyli do znalezienia formuły, która zapewni kobietom natychmiastowy efekt zdrowszej i nieskazitelnie wygładzonej skóry. W trakcie poszukiwań w Pyrenii odkryto źródło wody granitowej, docenianej od wieków za swoje wyjątkowe atrybuty pielęgnacyjne
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

TEINT LUMIÉRE

Ponieważ Uncaria z Amazonii traci właściwości w kontakcie z powietrzem, twórca formuły Galénic opracował technologię nazwaną Light-Color Dispersion, która chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Pozwala to zachować jej silne właściwości przeciwutleniające i rozświetlające, uwalniając je dopiero na skórze.
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

Aby zapewnić, że wyciąg z Oleju arganowego nie pozostanie na powierzchni skóry, twórca formuły Galénic opracował strukturę galeniczną na bazie substancji rozpuszczającej tłuszcze w wodzie. Sprawia ona, że olej arganowy rozpuszcza się w wodzie zawartej w skórze, zamiast zatrzymywać się na jej powierzchni. Dzięki temu skóra korzysta z całego bogactwa tego składnika aktywnego
ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ

PUR

Aby stworzyć skuteczną, a jednocześnie bezpieczną dla skóry kolekcję oczyszczającą, twórca Galénic opracował formuły na bazie mikrocząsteczek micelarnych zawierających składniki aktywne. Micele rozprowadzają składniki aktywne po powierzchni skóry, wiążąc zanieczyszczenia. To połączenie skutecznego demakijażu i całkowitej łagodności dla skóry.
Minilogo - Galenic
Minilogo - Galenic

TWÓRCA UNIKALNEJ FORMUŁY GALÉNIC

TWORZYMY WYJĄTKOWE FORMUŁY

Historia Galénic to historia przekazywania wiedzy. Twórcy naszych formuł, wyposażeni w unikalną wiedzę zaczerpniętą prosto z nauki galenicznej, kierują się wyobraźnią, a jednocześnie ścisłymi wymogami farmaceutycznymi. Najważniejsze są dla nich skuteczność, jakość i bezpieczeństwo opracowanych formuł. Pracując nad nowymi produkami w dziale badawczym Laboratoriów Pierre Fabre na południu Francji, twórcy formuł Galénic łączą wyobraźnię i rygor. Mogą dążyć do perfekcji dzięki ciągłemu przekazywaniu wiedzy. Ich sukcesy to wynik doskonałej równowagi między rygorem, skutecznością i zmysłowością, które należą się każdej kobiecie.

NIEPOWTARZALNE KREACJE, PRAWDZIWE WYZWANIE DLA NASZYCH TWÓRCÓW

Nasze produkty to wyjątkowe kreacje galeniczne, prawdziwe perły wśród kosmetyków. Twórcy Galénic wykazują się niebywałą kreatywnoscią i precyzją, za każdym razem tworząc niepowtarzalne formuły, zaskakujące swoją innowacyjnością. To prawdziwi mistrzowie skuteczności i zmysłowości.

Minilogo - Galenic

#GALENICPOLAND_FANPAGE

GALÉNIC I TY
O MARCE

Galénic proponuje pielęgnację najwyższej jakości nawet najbardziej wymagającym kobietom. Sekret każdego produktu to wyjątkowa formuła opracowana przez naszych twórców. Łącząc kreatywność i ścisłe wymogi farmaceutyczne, twórcy Galénic dla każdego składnika aktywnego opracowują unikalną formułę, która zapewnia nie tylko skuteczność, ale również wyjątkowe doznania dla skóry.
Galénic, tworzymy wyjątkowe formuły.

Certyfikaty i wyróżnienia