Apteka Melissa Łódź - logo
Twoja Melissa.
Spokojnie, wygodnie, na czas.
0,00zł
Dostawa DPDdo darmowej dostawy: 249,00 zł
Przy wyborze POCZTA POLSKA PUNKT ODBIORU (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
149,00zł
Przy wyborze PACZKOMAT INPOST (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
249,00zł
Przy wyborze DOSTAWA KURIEREM DPD (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
249,00zł
Przy wyborze POCZTA POLSKA PACZKA (PRZELEW) do darmowej dostawy brakuje:
249,00zł

Dostawa nie obowiązuje leków na receptę.
Jeżeli w koszyku znajduje się lek możesz go zarezerwować i odebrać osobiście w aptece.

WYSYŁKA I ZWROTY

TERMIN DOSTAWY = CZAS REALIZACJI (3 dni robocze) + CZAS TRANSPORTU Kurier DPD (1-2 dni roboczych) LUB "Poczta Polska-odbiór w wybranej placówce" (2-3 dni roboczych)

 

1. Produkty zakupione w aptece internetowej dostarczane są Klientowi za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD" , lub "Pocztą Polską" wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku do godziny 16:00, zamówienia skierowane do wysyłki po godzienie 16:00 są odbierane przez kuriera dnia następnego. Jeśli paczka zostają skierowana do wysyłki w piątek po godzienie 15:30 kurier odbierze ją dopiero w poniedziałek.

W celu usprawnienia dostaw informujemy, że kurierzy firmy "DPD" dostarczają paczki do godziny 16:00.
Jeśli w tym czasie odbiór przesyłki nie jest możliwy najlepszym rozwiązaniem jest podanie adresu przesyłki do miejsca pracy koniecznie z nazwą firmy.

 W przypadku wyboru sposobu dostawy "Poczta Polska Odbiór w wybranej placówce" odbiór paczki zrealizować może jedynie osoba legitymująca się danymi zamieszczonymi w zamówieniu. Ta opcja doręczenia nie jest przesyłką kurierską i może trwać 48h.

Przy zamówieniu, którego wysyłka realizowana jest poprzez Pocztę Polską musi zostać uiszczona przedpłata na konto bankowe.

Przesyłki zawierające lek wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Przesyłki za pobraniem realizujemy tylko do 1000 zł.

Apteka nie prowadzi sprzedaży do innych Aptek, punktów aptecznych lub hurtowni farmaceutycznych, jak i również innym podmiotom gospodarczym.  Transakcje takie nie będą realizowane.

Maksymalna ilość jednego produktu w zamówieniu nie może przekroczyć 10 sztuk. Apteka nie prowadzi sprzedaży hurtowej


2. Koszt przesyłki ponosi Kupujący wg poniższej tabeli:
 

KOSZT DOSTAWY
  KWOTA DO 249 PLN POWYŻEJ 249 PLN
Kurier DPD
Przelew na konto bankowe
12,99 PLN 0,00 PLN
Kurier DPD
Płatność przy dostarczeniu/za pobraniem
16,99 PLN 7,00 PLN

Poczta Polska 12,99 PLN 0,00 PLN


Odbiór paczkomacie Inpost
Przelew na konto bankowe
12,99 PLN 0,00 PLN

 


Poczta Polska
Przelew na konto bankowe
Odbiór w wybranej placówce

8,99 PLN 0,00 PLN

 


CENNIK DOTYCZY PRZESYŁEK TYLKO NA TERENIE POLSKI.

3. W przypadku płatności z góry przesyłki wysyłamy dopiero po dokonaniu przez klienta przedpłaty i zaksięgowaniu jej na naszym koncie bankowym.


WYSYŁKA ZAGRANICZNA:

(tabela z cennikiem)

KRAJ DOCELOWYCENA ZA 1 PACZKĘ DO 30KG (KURIER)
Austria79.99
Belgia79.99
Bułgaria149.99
Chorwacja149.99
Czechy69.99
Dania79.99
Estonia79.99
Finlandia149.99
Francja (kontynent)99.99
Hiszpania (kontynent)149.99
Holandia79.99
Irlandia149.99
Irlandia Płn.89.99
Litwa79.99
Luksemburg79.99
Łotwa79.99
Niemcy69.99
Portugalia (kontynent)149.99
Rumunia149.99
Słowacja69.99
Słowenia119.99
Szwecja119.99
Węgry79.99
Wielka Brytania89.99
Włochy119.99
  


Dane do przelewów zagranicznych: Cennik przesyłek zagranicznych obowiązujący od 01.09.2015.  Realizacja wysyłek zagranicznych wyłącznie po przedpłacie.  Przesyłki zagraniczne nie są objęte darmową wysyłką. Składając zamówienie należy wybrać opcję wysyłki WYSYŁKA ZAGRANICZNA (kontakt telefoniczny!), a następnie skontaktować się z biurem obsługi.

konta walutowe:

ING Swift: INGBPLPW

EUR   PL 56 1050 1461 1000 0024 1594 1737

GBP   PL 45 1050 1461 1000 0024 1594 1935

USD   PL 23 1050 1461 1000 0024 1594 2040

4. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w ich posiadanie.
 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas: 
Apteka Melissa Mikołaj Gauer
ul. Pomorska 77
90-224 Łódź
e-mail: info@apteka-melissa.pl
o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy 
w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane pocztą lub na adres info@apteka-melissa.pl). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, 
jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

Apteka Melissa Mikołaj Gauer

Ul.Pomorska 77

90-224 Łódź

E-mail: info@apteka-melissa.pl- Ja/My(*)……………………………………………………………………………………………………………………………. niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*)……………………………………………………………………………………………………………. umowy dostawy następujących rzeczy(*) …………………………………………………………………………………umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/oświadczenie następującej usługi(*)……………………………………………………………………………………………………………………………………….
- Nr zamówienia................................................

- Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)…………………………………..

- Imię i nazwisko konsumenta(-ów)………………………………………..

- Adres konsumenta(-ów)           ............................................................

............................................................
............................................................
 


- Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
- Data………………………………………..

(*) Niepotrzebne skreślić.

Apteka Melissa Mikołaj Gauer
ul. Pomorska 77
90-224 Łódź.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Apteka Melissa Mikołaj Gauer świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

5.

Apteka Melissa Mikołaj Gauer podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.
Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Apteka Melissa Mikołaj Gauer o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego.
Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres:

Apteka Melissa Mikołaj Gauer
ul. Pomorska 77

90-224 Łódź

mailowo pod adres info@apteka-melissa.pl.

W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu. Apteka Melissa Mikołaj Gauer zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.6.

Apteka Melissa Mikołaj Gauer jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie okreśonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

 Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres info@apteka-melissa.pl.

Apteka Melissa Mikołaj Gauer zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie

 rozpatrzona. 

Apteka Melissa Mikołaj Gauer nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

 

7.

Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Apteka Melissa Mikołaj Gauer, a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami przepisów Kodeksu postępowania cywilnego. 

Klient ma również możliwość dochodzenia swoich racji na unijnej platformie ONLINE DISPUTE RESOLUTION pod adresem https://webgate.ec.europa.eu/od


8. 

Przesyłki wysyłane są w kartonach oklejonych firmową taśmą Apteki Melissa, przestrzegamy przed przyjmowaniem przesyłek owiniętych folią lub dostarczonych w firmowych opakowaniach "DPD" wskazuje to na uszkodzenie przesyłki. W takiej sytuacji prosimy o niezwłoczne spisanie protokołu szkody z kurierem, oraz wskazanie że zewnętrzne opakowanie było uszkodzone.


9.
Możliwy jest także odbiór osobisty zamawianych produktów w wybranych lokalizacjach. Wybierając formę zapłaty za zamówienie należy wybrać opcję ZAPŁATA PRZELEWEM -  ODBIÓR OSOBISTY. Przy takim zamówieniu nie są naliczane żadne koszty wysyłki. Po odbiór prosimy zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 21 oraz w soboty w godz. 8 - 18 w wybranych lokalizacjach, po otrzymaniu od nas maila informującego, że zamawiane produkty są już dla Państwa przygotowane. W trakcie odbioru zamówienia należ podać pełny numer zamówienia i imię nazwisko osoby która złożyła zamówienie.

 

ZAKUP LEKU NA RECEPTĘ

Jeżeli Klient chce  dokonać zakupu leku na receptę, prosimy o:

• Odszukanie w naszej aptece leku, jaki został zapisany na recepcie .

• Znaleziony lek należy dodać do Koszyka w ilości nie większej niż jest to zaznaczone na recepcie.

• Zamówienie leków na receptę musi być oddzielne od leków bez recepty (w tym kosmetyków, sprzętu medycznego i innych).

• Po skompletowaniu zamówienia, należy przejść‡ do Koszyka.

• W Koszyku należy przystąpić do realizacji zamówienia, podać swoje dane adresowe oraz wybrać metodę płatności - PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE W APTEC

 

INFORMACJA O STANIE REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zostaną Państwo poinformowani o każdej zmianie statusu swojego zamówienia drogą mailową.


reklama