heading-img heading-img

Wakacje to czas zwiększonej aktywności fizycznej oraz nowych sportowych doświadczeń i wyzwań. Wraz ze wzrostem sportowej aktywności rośnie szansa urazów, otarć i skaleczeń. Wyruszając na urlop wyposaż podręczną apteczkę w środki odkażające i umożliwiające higieniczne zaopatrywanie ran materiały opatrunkowe i środki ochrony osobistej.

content__heading-img content__heading-img

LEKI I SUPLEMENTY

Kiedy pakujesz walizki na wakacyjny wypad, wirusy i bakterie niestety nie szykują się w podróż w przeciwnym kierunku. Zmęczenie podróżą, zmiana klimatu i diety mogą dodatkowo zwiększać szanse na osłabienie odporności organizmu, a co za tym idzie – szanse na infekcje, reakcje alergiczne czy zaburzenia ze strony układu pokarmowego. Zadbaj więc, by na wakacyjnej liście rzeczy do zabrania zawrzeć środki przeciwbólowe, leki antyhistaminowe oraz regulujące trawienie i hamujące biegunkę tabletki. Nie pozwól by złe samopoczucie popsuło planowany od dawana wypoczynek.

content__heading-img content__heading-img

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA PRODUKTY PO OPALANIU DERMOKOSMETYKI

Zniecierpliwieni przedłużającą się zimą pragniemy otulić się ciepłem promieni słonecznych. Oczyma wyobraźni widzimy już, jak leżąc na gorącym piasku nabieramy pięknej, złocistej opalenizny. Aby opalenizna była rzeczywiście piękna, złota, a przede wszystkim zdrowa, użyj wyobraźni i zdrowego rozsądku również podczas pakowania wakacyjnej kosmetyczki. Nie pozwól, by zbrakło w niej produktów zapewniających odpowiednio wysoką ochronę SPF oraz preparatów łagodzących skutki zbyt długich kąpieli słonecznych.

content__heading-img content__heading-img

OCHRONA PRZED KLESZCZAMI I KOMARAMI

Lato to czas biesiadowania przy ogniskach, czas pikników na łonie przyrody i wycieczek rowerowych do lasu. Spragnieni natury pragniemy spędzać na świeżym powietrzu każdą wolną chwilę. Niestety, przyroda ma też gorsze oblicze w postaci uciążliwych, owadów, które nie tylko potrafią uprzykrzyć wypoczynek, ale również zagrażają naszemu zdrowiu. Planując wakacyjne wypady na łono natury, wyposaż się w repelenty - preparaty odstraszające komary i kleszcze. Wybieraj skuteczne oraz bezpieczne środki dostosowane do wieku każdego z członków Twojej rodziny.

Wakacyjna apteczka

Wakacyjny wyjazd poprzedź rzetelnym przygotowaniem. Apteczka wyposażona w środki pierwszej pomocy (materiały opatrunkowe, leki przeciwbólowe, przeciwhistaminowe i tabletki na biegunkę) oraz kosmetyczka zaopatrzona w produkty przeciwsłoneczne i środki przeciw owadom, zapewnią spokojny, bezpieczny i zdrowy wypoczynek.

Certyfikaty i wyróżnienia