Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
heading-img heading-img
content__heading-img content__heading-img

Zatkany nos, utrudnione oddychanie i wodnisty, niekończący się katar? Znamy to. Poniżej znajdziesz spraye i krople do nosa, które pomogą Ci przywrócić głęboki oddech, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki!

content__heading-img content__heading-img

Skóra atopowa i skłonna do alergii jest szczególnie wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Towarzyszący jej dyskomfort, suchość, zaczerwienienie, pieczenie i swędzenie mogą stanowić dokuczliwy objaw. Na szczęście można tego uniknąć, wybierając odpowiednio dopasowane produkty pielęgnacyjne. Kosmetyki do skóry atopowej i alergicznej mają prosty skład i nie zawierają zbędnych substancji, takich jak barwniki, substancje zapachowe czy konserwanty. Dzięki temu delikatnie i skutecznie pielęgnują skórę - możesz je stosować bez obaw, że pogorszą jej kondycję.

content__heading-img content__heading-img

W higienie oczu i uszu podczas sezonu alergicznego bardzo ważne jest, aby na bieżąco pozbywać się alergenów. Żeby zapewnić sobie bezpieczną pielęgnację, zawsze korzystaj z przeznaczonych do tego celu preparatów. Zaufaj im, a przekonasz się, że mogą czynić cuda!

Certyfikaty i wyróżnienia