• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 59 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 59 zł, przy wyborze wysyłki DPD, InPost, ORLEN Paczka, DHL POP
Legalna apteka

Apteka online Melissa
- Legalna Apteka Internetowa

Apteka online Melissa jest Legalną Apteką Internetową. Co to oznacza? Przede wszystkim to, iż jest wpisana do Krajowego Rejestru Zezwoleń na Prowadzenie Aptek Ogólnodostępnych, Punktów Aptecznych oraz Rejestru Udzielonych Zgód na Prowadzenie Aptek Szpitalnych i Zakładowych (określanym skrótowo jako Rejestr Aptek). Rejestr ten prowadzony jest przez właściwy dla danego obszaru Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny (w przypadku Apteki Melissa – Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny).
Apteka Legalna - farmaceuta
Legalna Apteka Internetowa – jaką jest Apteka Melissa – powinna spełniać również inne wymogi znajdujące się w zapisach Ustawy
z dnia 6 września 2001 roku Prawo Farmaceutyczne. Wśród nich można wyróżnić:
tick
Konieczność funkcjonowania oddziału stacjonarnego Apteki, warunkująca możliwość internetowej sprzedaży leków i wyrobów farmaceutycznych.
tick
Określoną formę wysyłki produktów leczniczych oraz możliwość dokonywania zamówień leków na receptę oraz leków wyłączonych przez zapisy Ustawy ze sprzedaży wysyłkowej online, przy jednoczesnym odbiorze osobistym w placówce stacjonarnej.
tick
Zakaz różnych form reklamy Apteki.
Internetowa Apteka Melissa spełnia wszystkie wymienione wyżej założenia, a ponadto umieszcza w swoim serwisie graficzny znak białego krzyża na paskowanym tle o różnych odcieniach szarości i zieleni, po kliknięciu którego użytkownik będzie mógł sprawdzić, czy apteka Melissa to Legalna Apteka Internetowa (przycisk przenosi bezpośrednio do Rejestru Aptek).
apteka - farmaceutka
Czego możesz spodziewać się
podczas zakupów online w Aptece Melissa?
Oprócz pewności co do legalnej działalności Apteki Melissa, nasi pacjenci mogą być również przekonani o najwyższej jakości świadczonych usług, a także o szerokich kompetencjach farmaceutów odpowiedzialnych za sprzedaż leków, akcesoriów i sprzętu medycznego oraz suplementów diety online.

Zapewniamy wysokie standardy obsługi (zarówno w aptece internetowej, jak i w placówkach stacjonarnych), pomoc w doborze leków i suplementów, a także porady w zakresie zamienników konkretnych preparatów.

Gwarantujemy również szybką i bezproblemową dostawę, realizowaną przez najpopularniejsze firmy wysyłkowe (nie wysyłamy poza granicę Polski), a także realizację wygodnych płatności internetowych (BLIK, przelew bezpośredni i inne).
Certyfikaty i wyróżnienia