logo-gsk
STREFA MARKI

POKONAJ ZMĘCZENIE,
ROZPRAW SIĘ ZE STRESEM!
baner-komar

Zmęczenie i stres są obecnie nieodłącznym elementem życia niemal każdej osoby. Towarzyszą uczniom, studentom, pracownikom, rodzicom i wielu innym grupom społecznym. Niestety, ich kumulacja nie tylko obniża samopoczucie, ale również wpływa negatywnie na zdrowie. Aby zniwelować negatywne skutki zmęczenia i stresu, warto sięgnąć po wsparcie od marki Sanofi!
MAGNE-B6 ZMĘCZENIE I STRES
normabiotic
Magne-B6 Zmęczenie i stres to suplement diety, który skutecznie poprawia jakość życia poprzez dostarczenie do organizmu składników niwelujących przewlekłe uczucie zmęczenia i negatywne skutki stresu. Kompleksowo zadba o Twoje samopoczucie i sprawność umysłową!

  • Magne-B6 Zmęczenie i stres to połączenie optymalnej dawki magnezu oraz witaminy B-6, odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i wsparcie funkcji psychologicznych.
  • Ashwagnadha zawarta w preparacie, jako skuteczny adaptogen, wspiera dobre samopoczucie oraz fizyczną wydolność organizmu.
21,99 zł
DULCOBIS
Chroniczne zmęczenie i intensywny stres mogą być przyczyną kłopotów z zasypianiem. Wytężony wysiłek fizyczny czy umysłowy - wykonywany zwłaszcza wieczorami - przyczynia się dodatkowo do rozregulowania cyklu dobowego. Z pomocą przychodzi preparat Novanoc od Sanofi!
  • Dzięki regularnemu stosowaniu suplementu Novanoc z melatoniną uregulujesz swój cykl dobowy - będziesz łatwiej zasypiać i budzić się z nowymi siłami do działania! Wybierz preparat Novanoc Naturalny sen, z dodatkiem waleriany i lawendy, które pozytywnie wpływają na czas zasypiania i nocną regenerację.
  • Z pomocą przychodzi lek Dulcobis - dostępny w formie klasycznych tabletek lub szybko działających czopków. Dulcobis przynosi ulgę w zaparciach, a tym samym przywraca uczucie lekkości, niwelując ból brzucha i przykre uczucie pełności!
18,89 zł
Baza wiedzy o zdrowiu seniora
Problemy z zasypianiem, nocnym wybudzaniem się czy zbyt krótki czas snu to czynniki, które zdecydowanie...
CZYTAJ
Prowadzisz szybki tryb życia, dużo pracujesz i spoczywa na Tobie wiele obowiązków? A może masz...
CZYTAJ
Przed wszelkimi egzaminami, takimi jak matura czy egzaminy w ramach sesji na studiach, stres ogarnia...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia