IBUPROM MAX SPRINT - 10 kaps. - Apteka internetowa Melissa

IBUPROM MAX SPRINT - 10 kaps.

7,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
USP Zdrowie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa


Grupy:
IBUPROM

Substancje czynne:
Ibuprofen

Bloz: 3683952

Siła Ibupromu Max w kapsułce żelowej:

Żelowa kapsułka Ibuprom Max Sprint (400 mg ibuprofenu) zawiera aktywny składnik w płynnej formie, dzięki czemu szybko się wchłania, likwidując najbardziej uciążliwe bóle w krótkim czasie.

 

Maksymalne stężenie substancji czynnej w organizmie osiągane jest już po około 30 min. od momentu podania kapsułki.

 

Ibuprom Max Sprint to:

 

silny lek w szybko działającej formie,

szybko rozpuszczająca się kapsułka,

szybkie wchłanianie substancji czynnej,

nowoczesna i wygodna postać przyjmowania leku.

 

Dowiedz się, kiedy sięgać po Ibuprom Max Sprint:

 

Ibuprom® Max Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz przeciwzapalnie – ibuprofen, aktywny składnik Ibupromu Max Sprint, stosowany jest także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.

 

Wskazania do stosowania leku:

 

dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe.

 

Skład Ibupromu Max Sprint:

 

1 kapsułka elastyczna Ibuprom Max Sprint zawiera substancje czynną: ibuprofen 400mg

 

Dawkowanie:

 

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 kapsułka doustnie co 4 godziny (nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby). Kapsułek nie należy rozgryzać.

 

Opakowanie:

 

10 kapsułek

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Średnia ocen 5.0

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Autor

Martyna

Ocena: 5

Opinia użytkownika

ok

Autor

Jul

Ocena: 5

Opinia użytkownika

ok
Ci, którzy kupili IBUPROM MAX SPRINT - 10 kaps. kupili także:

9,99 zł

12,99 zł