NUROFEN Dla dzieci 200 mg - 6 tabl. - Apteka internetowa Melissa

NUROFEN Dla dzieci 200 mg - 6 tabl.

6,99

Produkt dostępny

Dodaj produkt do koszyka

Produkt jest Lekiem


Producent:
Reckitt Benckiser Healthcare


Substancje czynne:
Ibuprofen

Bloz: 5992403

Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia takie jak bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączki. Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

Właściwości:
Nurofen Tabletki powlekane 200 mg zawiera substancje czynną ibuprofen, dzięki czemu zwalcza bóle różnego pochodzenia.

Dawkowanie:
Dzieci od 6 do 9 lat (20-30 kg): 1 tabl. co 6 godz. Dzieci od 9 do 12 lat (30-40 kg): 1 tabl. co 4-6 godz. Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (powyżej 40 kg): Dawka początkowa - 2 tabl., następnie w razie potrzeby od 1 do 2 tabl. co 4 do 6 godz. Tabletki należy popić wodą. Nie stosować więcej niż 6 tabl. w ciągu doby.

Skład:
1 tabletka zawiera substancję czynną: ibuprofen 200 mg.

Opakowanie:
6 tabletek

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników

Aby wystawić komentarz należy się zalogować.

Brak komentarzy :( Bądź pierwszy!
Ci, którzy kupili NUROFEN Dla dzieci 200 mg - 6 tabl. kupili także:

17,77 zł

17,99 zł