1. Produkty w kategoriach
    (6 produkty)

ACC - lek rozrzedzający wydzielinę i ułatwiający odksztuszanie

ACC Optima to lek opracowany z myślą o rozrzedzeniu zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny i ułatwiający jej odkrztuszanie. Wskazany jest do stosowania w przypadku zapalenia oskrzeli związanego z przeziębieniem. Substancją czynną leku jest acetylocysteina. To właśnie ona pomaga zwiększyć wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, a jednocześnie zmniejsza jego lepkość. Upłynnienie wydzieliny ułatwia jej transport, odkrztuszanie i oczyszczanie dróg oddechowych. ACC dostępna jest w formie łatwych do połknięcia tabletek, saszetek za sprawą których sporządzisz rozgrzewający płyn, tabletek musujących czy proszku stosowanego doustnie. Sprawdź bogaty wybór produktów na naszej stronie apteka-melissa.pl.

ACC Optima - na jaki kaszel i jak stosować?

W przebiegu niektórych chorób dróg oddechowych powstaje gęsta wydzielina, która jest trudna do odkrztuszenia. Może ona nawet utrudniać swobodne oddychanie czy przełykanie. ACC 600 bez recepty to lek, którego substancję czynną stanowi acetylocysteina. Jest to substancja upłynniająca i rozrzedzająca wydzielinę. Dzięki zmniejszeniu jej gęstości i lepkości znacznie łatwiej jest ją odkrztusić i tym samym usunąć z dróg oddechowych. Lek sprawdza się szczególnie w przypadku kaszlu mokrego, ale może być stosowany również przy kaszlu suchym. Występuje w kilku postaciach, takich jak ACC tabletki musujące, ACC Optima Active (proszek do stosowania doustnego), ACC Optima Hot (saszetki do sporządzania rozgrzewającego płynu) oraz ACC tabletki do połknięcia. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania albo skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Piękny, biały, jasny uśmiech to marzenie wielu osób - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dbając...
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia