• 💰 Dostawa za 0 zł przy zakupie za min. 59 zł* Sprawdź!
    Dostawa za 0zł dla większości produktów, jeśli ich łączna wartość wyniesie od 59 zł, przy wyborze wysyłki DPD, InPost, ORLEN Paczka, DHL POP
Legalna apteka
  1. SANPROBI
    (8 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Sanprobi - zdrowie pochodzi z jelit

Sanprobi to znany producent suplementów diety, który powstał z myślą o osobach borykających się z zaburzoną mikroflorą jelit. Produkty marki cieszą się dużą popularnością, co szczególnie nie dziwi, bo przecież u każdego bakterie bytujące w jelitach pełnią wiele ważnych funkcji. Odpowiadają m.in. za prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego czy wpływają na odporność organizmu i jego obronę immunologiczną przed infekcjami. Niewłaściwa praca mikrobioty może zwiększyć podatność na alergie, mieć związek z gorszym samopoczuciem, a nawet przyczynić się do wzrostu masy ciała (bakterie mają bowiem zdolność do rozkładania pokarmu i pozyskiwania z niego energii). To, czy dojdzie do odkładania się tkanki tłuszczowej, zależy również od rodzaju mikrobioty. Warto zatem wybrać Sanprobi, probiotyk, który za sprawą szczepów bakterii pozwoli odbudować prawidłową mikroflorę jelit i usprawnić funkcjonowanie układu pokarmowego.

Dlaczego warto wybrać Sanprobi?

Permanentny stres, zanieczyszczenie środowiska, antybiotykoterapia czy dieta obfitująca w przetworzone jedzenie i cukier. Te czynniki mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie mikroflory jelitowej i prowadzić np. do częstych bólów brzucha, wzdęć, zaparć, biegunek, infekcji czy obniżonego nastroju. Dlatego ważne jest, aby nieustannie dbać o kondycję i stan jelit. Umożliwia to m.in. szeroka gama probiotyków Sanprobi. Który wybrać, aby osiągnąć najlepsze efekty? Z myślą o osobach zmagających się z zespołem jelita drażliwego powstał Sanprobi IBS, który dzięki kompozycji odpowiednich szczepów bakterii, poprawia pracę układu pokarmowego; będzie zatem dobrym wyborem, jeśli cierpisz na częste wzdęcia, bóle brzucha, nadmierne oddawanie gazów, zaparcia czy biegunki. Sanprobi Active&Sport to z kolei probiotyk dostosowany do potrzeb organizmu osób aktywnych fizycznie; sportowcy również zmagają się z problemami układu pokarmowego i infekcjami, a produkt wykazuje się działaniem antyoksydacyjnym i immunostymulującym. Sanprobi Super Formuła jest natomiast suplementem polecanym osobom borykającym się m.in. z nadwagą, cukrzycą czy zaburzeniami gospodarki lipidowej; rekomendowany jest również w przypadku występowania takich dolegliwości, jak: bóle głowy lub mięśni, zaburzenia snu, depresja czy drażliwość. W ofercie marki znajdziesz też Sanprobi Osteo, który dodatkowo wspiera kości, Sanprobi 4 Entecic - polecany po lub w trakcie antybiotykoterapii, Sanprobi Stress - pomagający odbudować mikroflorę jelit, a także Sanprobi Barrier - który zawiera aż 8 szczepów bakterii i wspomaga utrzymanie oraz pracę bariery jelitowej.

rozwiń keyboard_arrow_down
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE