1. Produkty w kategoriach
    (8 produkty)

Sanprobi - zdrowie pochodzi z jelit

Sanprobi to znany producent suplementów diety, który powstał z myślą o osobach borykających się z zaburzoną mikroflorą jelit. Produkty marki cieszą się dużą popularnością, co szczególnie nie dziwi, bo przecież u każdego bakterie bytujące w jelitach pełnią wiele ważnych funkcji. Odpowiadają m.in. za prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego czy wpływają na odporność organizmu i jego obronę immunologiczną przed infekcjami. Niewłaściwa praca mikrobioty może zwiększyć podatność na alergie, mieć związek z gorszym samopoczuciem, a nawet przyczynić się do wzrostu masy ciała (bakterie mają bowiem zdolność do rozkładania pokarmu i pozyskiwania z niego energii). To, czy dojdzie do odkładania się tkanki tłuszczowej, zależy również od rodzaju mikrobioty. Warto zatem wybrać Sanprobi, probiotyk, który za sprawą szczepów bakterii pozwoli odbudować prawidłową mikroflorę jelit i usprawnić funkcjonowanie układu pokarmowego.

Dlaczego warto wybrać Sanprobi?

Permanentny stres, zanieczyszczenie środowiska, antybiotykoterapia czy dieta obfitująca w przetworzone jedzenie i cukier. Te czynniki mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie mikroflory jelitowej i prowadzić np. do częstych bólów brzucha, wzdęć, zaparć, biegunek, infekcji czy obniżonego nastroju. Dlatego ważne jest, aby nieustannie dbać o kondycję i stan jelit. Umożliwia to m.in. szeroka gama probiotyków Sanprobi. Który wybrać, aby osiągnąć najlepsze efekty? Z myślą o osobach zmagających się z zespołem jelita drażliwego powstał Sanprobi IBS, który dzięki kompozycji odpowiednich szczepów bakterii, poprawia pracę układu pokarmowego; będzie zatem dobrym wyborem, jeśli cierpisz na częste wzdęcia, bóle brzucha, nadmierne oddawanie gazów, zaparcia czy biegunki. Sanprobi Active&Sport to z kolei probiotyk dostosowany do potrzeb organizmu osób aktywnych fizycznie; sportowcy również zmagają się z problemami układu pokarmowego i infekcjami, a produkt wykazuje się działaniem antyoksydacyjnym i immunostymulującym. Sanprobi Super Formuła jest natomiast suplementem polecanym osobom borykającym się m.in. z nadwagą, cukrzycą czy zaburzeniami gospodarki lipidowej; rekomendowany jest również w przypadku występowania takich dolegliwości, jak: bóle głowy lub mięśni, zaburzenia snu, depresja czy drażliwość. W ofercie marki znajdziesz też Sanprobi Osteo, który dodatkowo wspiera kości, Sanprobi 4 Entecic - polecany po lub w trakcie antybiotykoterapii, Sanprobi Stress - pomagający odbudować mikroflorę jelit, a także Sanprobi Barrier - który zawiera aż 8 szczepów bakterii i wspomaga utrzymanie oraz pracę bariery jelitowej.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia