Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Lek
 Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki, 3 x 48 tabletek - Apteka internetowa Melissa

Zdjęcie poglądowe

Nurofen Forte ibuprofen 400 mg na silny ból i gorączkę tabletki, 3 x 48 tabletek

Zaloguj się, aby dodać produkt do ulubionych

80,79

Dostępny

ilość

Dostawa za 0 zł
Zobacz szczegóły Kwota darmowej dostawy jest uzależniona od rodzaju produktów i metody dostawy.

www.apteka-melissa.pl/wysylka
Metody płatności
Zobacz szczegóły Metody płatności:
Płatność kodem BLIK
Płatności mobilne
Szybki przelew online
Płatność kartą
PayPo - Zapłać później
Klarna - Kup teraz. Zapłać później
Płatność za pobraniem
Metody dostawy
Zobacz szczegóły Metody dostawy:
Kurier InPost
Kurier DPD
Kurier Poltraf
DHL POP
Odbiór własny w aptece

NUROFEN FORTE

Wskazania:

Lek Nurofen Forte skutecznie uśmierza nawet uciążliwy ból. Wskazny jest do stosowania w bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, migrena, bóle okolicy krzyzowej, nerwobóle, bóle zębów czy bóle mięśni i stawów.  Polecany również przy bolesnych miesiączkach oraz w gorączce w przebiegu grypy i przeziębienia. Lek opracowany z myślą o osobach dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.

Właściwości:

Nurofen Forte jest silnym lekiem, który efektywnie eliminuje nawet szczególnie dotkliwy ból. Zawiera maksymalną dawkę substancji aktywnej - ibuprofenu (400 mg) dostępną bez recepty, dzieki czemu przynosi szybką ulgę w najgorszych nawet bólach już po zażyciu jednej tabletki.  Substancja czynna leku czyli ibuprofen należy go grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Co więcej,  hamuje agregację płytek krwi. Jego działanie polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn. Prostaglandyny są to przekaźniki, które odpowiadają za stymulację receptorów bólowych, a także przyczyniają się do powstawania gorączki i obrzęków. Dzięki redukcji wytwarzania prostaglandyn, ibuprofen powoduje zmniejszone odczuwanie bólu, a także zmniejszenie obrzęków i gorączki.

Skład:

Ibuprofen 400 mg

Stosowanie:

Lek Nurofern Forte przeznaczony jest do krótkotrwałego stosowania doustnego.
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny. Tabletki należy popić płynem.
Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby.
Przy niewydolności wątroby lub nerek, lekarz ustali indywidualne dawkowanie.
Należy zasięgnąć porady lekarza, gdy podawanie leku jest konieczne przez dłużej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu.

Ważne informacje:
Lek Nurofen Forte jest niewskazany dla dzieci poniżej 12. roku życia.
Nie należy przechowywać Nurofenu Forte w temperaturze powyżej 25°C.
Należy go przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:

3 x 48 tabletki

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent:

Reckitt Benckiser Healthcare

Reckitt Benckiser (Polska) SA
Mokotów Nova,
ul. Wołoska 22
02-675 Warszawa


Certyfikaty i wyróżnienia