Apteka Melissa Drogeria E-Melissa
  • Dostawa do punktu DPD Pickup. Czas trwania od 04.04 godz. 12:00 do 26.04 godz. 16:00 Sprawdź!
Czas trwania od 04.04 godz.12:00 do 26.04 godz.16:00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. ALINESS
    (142 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Aliness - naturalne suplementy o wysokiej biodostępności

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Aliness to popularna marka suplementów diety, która należy do przedsiębiorstwa farmaceutycznego Medicaline, zajmującego się opracowywaniem technologii produkcji naturalnych produktów. Specjalistyczne suplementy ukierunkowane są na pielęgnację urody i zdrowia osób w każdym wieku. Formuły preparatów zawierają naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności, które wykazują się wysoką efektywnością działania. Produkty Aliness wytwarzane są zgodnie z koncepcją “czystej etykiety”. Oznacza to, że kapsułki są wolne od wszelkich zbędnych składników, nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Sprawia to, że mogą być spożywane przez osoby z nietolerancją na gluten lub laktozę. Wybrane produkty marki Aliness wytwarzane są w opatentowanej technologii Licaps®, czyli w kapsułkach z roztworem. Dzięki płynnej konsystencji, organizm może lepiej wykorzystać składniki zgodnie z ich działaniem. Chcesz wesprzeć swoje zdrowie i urodę? Zapoznaj się z ofertą suplementów diety ALINESS i znajdź coś dla siebie! Sprawdź produkty na apteka-melissa.pl.

Aliness - produkty dla zdrowia i urody

Formuły preparatów zawierają naturalne związki aktywne o wysokiej biodostępności, dzięki czemu lepiej oddziałują na konkretne problemy o charakterze estetycznym oraz zdrowotnym. Co więcej, są łatwe w aplikacji i charakteryzują się wysoką oraz szybką wchłanialnością substancji czynnych. Nic zatem dziwnego, że taką popularnością cieszą się suplementy Aliness. Opinie mówią same za siebie, a oferta skierowana jest do osób w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Dzięki produktom takim, jak Aliness cytrynian magnezu, Aliness witamina K2 MK-7+ D3, Aliness Naturalna Witamina E czy Aliness Witaminy i Minerały uzupełnisz niedobory ważnych dla zdrowia i urody składników odżywczych. Co więcej, w ofercie marki znajdziesz także suplementy, które pomogą Ci zadbać o stan i jakość włosów (ALINESS RevitalHair), skórę (ALINESS Kolagen Medica Collyss) czy regenerację mięśni po wysiłku fizycznym (ALINESS L-Glutamine). Są też preparaty wspierające proces odchudzania (ALINESS Green Coffee), wzmacniające odporność (ALINESS Acerola) czy wspomagające pamięć i koncentrację (ALINESS Bacopa Monnireni).

Coraz więcej osób rezygnuje z jedzenia mięsa. Wynika to z pobudek moralnych i rosnącej świadomości...
CZYTAJ
Łuszczyca skóry to przewlekła choroba, która charakteryzuje się powstaniem czerwonych, łuszczących się plam na skórze....
CZYTAJ