• Wysyłamy w 24 h
  • Darmowa dostawa od 219 zł
  • Skorzystaj z wyszukiwarki
Legalna apteka
  1. BEPANTHEN
    (3 produkty)

Bepanthen – kompleksowa ochrona skóry przed podrażnieniami i zranieniami

Skóra pełni wiele funkcji w organizmie człowieka. Jej głównym zadaniem jest ochrona narządów wewnętrznych, w tym przed czynnikami fizycznymi, takimi jak tarcia; substancjami chemicznymi, infekcjami, jak również szkodliwym promieniowaniem UV. Stanowi barierę ochronną przeciwdziałającą uszkodzeniom i ma niewiarygodną zdolność gojenia się. Skóra zajmuje się także regulacją ciepłoty ciała, pozwala organizmowi utrzymać stałą temperaturę organów wewnętrznych. Poza tym, skóra, jako narząd zmysłu odpowiada również za odbieranie bodźców – za pośrednictwem znajdujących się w niej zakończeń nerwowych otrzymujemy informacje o otaczającym nas świecie. Te doświadczenia to odczuwanie gorąca, zimna, bólu, a także kojącego dotyku. Bepanthen to szeroka gama produktów przeznaczonych do kompleksowej ochrony skóry: w sytuacji jej uszkodzenia na skutek ran lub otarć; przy zmianach występujących w chorobach skóry, jak egzema i atopowe zapalenie skóry; oraz przy wszelkiego rodzaju podrażnieniach skóry, także u dzieci. Bepanthen zawiera prowitaminę B5 o doskonałych właściwościach nawilżających i odżywczych oraz stymulującą wytwarzanie lipidów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Wszystkie produkty Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią skórę i przyspieszają jej proces regeneracji, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Po nałożeniu, zawarty w kremach dekspatenol wnika w głąb, kojąc wszystkie warstwy skóry oraz pozwalając jej oddychać. Ponadto w ofercie Bepanthen znajdują się też produkty niwelujące objawy „suchego oka", takie jak suchość i pieczenie - Bepanthen Eye. Sprawdź ofertę produktów Bepanthen na stronie internetowej Apteki Melissa.

Sensiderm, Baby, Plus – jakie preparaty znajdują się w ofercie Bepanthen?

Maść Bepanthen Baby wspomaga naturalne procesy regeneracyjne oraz chroni skórę przed odparzeniami pieluszkowymi. Maść tworzy na skórze delikatną powłokę, która zabezpiecza przed wilgocią i nieczystościami z pieluszki. Dzięki lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, zapewnia kompleksowe nawilżenie, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Bepanthen Sensiderm Krem to preparat przeznaczony do stosowania w wspomaganiu leczenia atopowego zapalenia skóry, egzemy czy skórnych reakcji alergicznych. Zapewnia on optymalne nawilżenie skóry, łagodzi świąd i znosi zaczerwienienie skóry, co ostatecznie prowadzi do redukcji swędzenia i wyeliminowania dolegliwości bólowych. Bepanthen Sensiderm Daily Care to lekki krem, przeznaczony do stosowania przy skórze bardzo suchej, który zapewnia długotrwałe nawilżenie i wzmacnia barierę ochronną skóry. Bepanthen Derm Krem to emolient zalecany do codziennego stosowania na suchą, skłonną do podrażnień skórę. Może być używany na skórę poddaną np. zabiegom estetycznym, ekspozycji na słońce, bądź ochronnie przed zetknięciem z detergentami lub substancjami drażniącymi. Bepanthen Plus to krem przeznaczony do stosowania na rany. Specjalna formuła kremu chroni przed rozwojem zakażenia w miejscu skaleczenia, a także przyspiesza proces odbudowy skóry. Bepanthen Eye to nawilżające krople do oczu, które zabezpieczają, nawilżają oraz tworzą warstwę ochronną na powierzchni oka. Krople przynoszą ulgę suchym, zaczerwienionym, piekącym lub podrażnionym oczom.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Skurczowych bólów brzucha z pewnością doświadczył każdy z nas. Mogą być oznaką zarówno lżejszych dolegliwości,...
CZYTAJ
Parcie na mocz i częste oddawanie moczu (szczególnie w nocy) to charakterystyczne objawy zespołu pęcherza...
CZYTAJ
Niepłodność dotyka 10-15% populacji na świecie. Dlatego Światowa Organizacja Zdrowia zaliczyła to zaburzenie do grupy...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia