Bioderma Atoderm – kosmetyki pielęgnacyjne dla wrażliwej skóry atopowej

Bioderma to międzynarodowa marka zajmująca się produkcją dermokosmetyków pielęgnacyjnych do skóry twarzy i ciała, dostosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów. Bioderma dba o wyjątkową skórę każdej i każdego z nas tworząc spersonalizowaną pielęgnację dostosowaną do każdego typu skóry. Produkcja kosmetyków marki oparta jest na zasadach ekobiologii. Połączenie słów: "ekosystem" i "biologia" wskazuje na pozytywne podejście twórców, wedle którego biorą oni pod uwagę, zarówno skórę człowieka, jak i środowisko, w którym funkcjonuje na co dzień. W końcu skóra każdego dnia narażona jest na co raz to nowe nieprzyjazne jej kondycji czynniki, jak: zanieczyszczenia, warunki pogodowe, promieniowanie UV, i choroby które osłabiają skórę, uniemożliwiając jej pełną i skuteczną obronę. BIODERMA troszczy się o to, aby skóra zyskała narzędzia potrzebne do samodzielnej regeneracji, i możliwość dostosowania się do nieustannie zmieniającego się otoczenia. Kosmetyki Bioderma nie zawierają parabenów, ani sztucznych barwników, dzięki temu są dobrze tolerowane przez alergików. Bioderma podkreśla, że zdrową skórą powinien móc cieszyć się każdy i dlatego właśnie, jej twórcy opracowują różnorodne linie produktowe odpowiednie dla indywidualnych potrzeb konsumentów, dla wszystkich grup wiekowych i każdego typu skóry. Seria Bioderma Atoderm to pełna gama produktów oczyszczających i pielęgnacyjnych dla skóry twarzy i ciała przeznaczonych specjalnie dla osób zmagających się z problem bardzo suchej, skłonnej do zmian atopowych, skóry. Produkty z tej serii przeznaczone są do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Sprawdź szeroką ofertę produktów z linii Bioderma Atoderm na stronie internetowej Apteki Melissa.

Jakie produkty znajdują się w linii dermokosmetyków Bioderma Atoderm?

Sucha skóra charakteryzuje się utratą szczelności i brakiem elastyczności, które czasami połączone jest ze swędzeniem i łuszczeniem się skóry. Bioderma Atoderm to unikalne rozwiązanie dla wszystkich, mających problemy ze skórą suchą, bardzo suchą i atopową. Dzięki zawartości opatentowanych kompleksów, seria ta pomaga skórze ubogiej w lipidy, odbudować płaszcz hydrolipidowy. Bioderma Atoderm tworzy specjalną powłokę ochronną i głęboko nawilża przesuszoną skórę. Istotne działania tej serii to redukcja swędzenia, nawilżenie, natłuszczenie, poprawa nawodnienia skóry, odbudowa uszkodzonej warstwy rogowej naskórka. Linia Bioderma Atoderm obejmuje: produkty do mycia całego ciała - delikatne żele i mleczka pod prysznic; oraz preparaty do miejscowej terapii okolic ust, powiek i twarzy - ze znaczącym świądem, przesuszeniem, łuszczeniem, czy podrażnieniem. Znajdą się tutaj typowe dla skóry atopowej emolienty - balsamy i kremy odbudowujące warstwę ochronną skóry, jak Bioderma Atoderm Intensive Baume.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia