1. Produkty w kategoriach

Bioderma White Objective - na przebarwienia

Zmiany pigmentacyjne i przebarwienia są formą zaburzeń w kolorycie skóry. Często mają postać plamek, znamion lub plam. Przebarwienia mogą być wrodzone lub nabyte np. po nadmiernej ekspozycji skóry na szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego, po stosowaniu niektórych leków czy przebytych stanach zapalnych skóry. Gama Biodermy White Objective gwarantuje wrażliwej skórze kompleksową kurację zapewniającą redukcję plam pigmentacyjnych. Dermokosmetyki mają wpływ na każdy etap produkcji melaniny, która jest odpowiedzialna za powstawanie przebarwień. Odpowiednio dobrane składniki aktywne wpływają na regulację mechanizmów odpowiedzialnych za prawidłową pigmentację naskórka i skutecznie rozjaśniają skórę, redukują plamy i przeciwdziałają ich ponownemu powstawaniu. Dermokosmetyki Bioderma White Objective znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Bioderma White Objective - dermokosmetyki opracowane z myślą o redukcji zmian pigmentacyjnych

W ofercie marki znajdziesz chętnie wybierany przez klientów Bioderma krem na przebarwienia. Produkt White Objective Cream zawiera opatentowany kompleks W.O.™, który wykazuje się pozytywnym wpływem na mechanizmy odpowiedzialne za pigmentację skóry. Dzięki temu stopniowo rozjaśnia zmiany barwnikowe oraz zapobiega powstawaniu nowych. Co więcej, w całym procesie pomocna jest również witamina C, która zmniejsza ilość melaniny w naskórku. Dermokosmetyk jest hipoalergiczny i rekomendowany do stosowania w przypadku wystąpienia przebarwień posłonecznych, po solarium, potrądzikowych, hormonalnych, a także przy plamach pigmentacyjnych związanych z wiekiem, powstałych w wyniku poparzenia czy urazu mechanicznego.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Brak produktów...

Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia