Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. CALPEROS
    (6 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Calperos - sprawdzone źródło wapnia

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Calperos to jeden z najlepszych produktów wapniowych w Polsce. Dlaczego ten pierwiastek jest tak ważny dla naszego zdrowia? Wapń reguluje równowagę elektrolityczną, pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego, mięśniowego i kostnego, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi czy sprzyja utrzymaniu właściwego metabolizmu energetycznego. Pomaga także w funkcjonowaniu enzymów trawiennych, uczestniczy w procesie podziału i specjalizacji komórek, a także jest niezbędny do utrzymania zdrowych i mocnych kości oraz zębów, bowiem mineralizuje tkankę kostną przez całe życie człowieka. Aby codziennie dostarczać organizmowi odpowiednią dawkę wapnia, warto sięgnąć po Calperos. Calperos to wysokiej jakości preparaty mające na celu uzupełnienie jego niedobory w diecie. Leki oraz suplementy dostępne są bez recepty znajdzie w naszej Aptece Melissa. Zadbaj o mocne i zdrowe kości z Calperos!

Calperos - skutecznie zapobiegaj osteoporozie!

Calperos to gama produktów, która pomaga pokryć dzienne zapotrzebowanie na wapń. Kapsułki zawierają rozdrobniony węglan wapnia, dzięki czemu zapewniają optymalną wchłanialność. Calperos 1000 czy Calperos 500 są szczególnie polecane pacjentom narażonym na utratę pierwiastka z układu kostnego. W tej grupie znajdują się m.in. kobiety w okresie około i postmenopauzalnym, a także osoby starsze. Calperos pozytywnie wpływa także na problemy alergiczne skóry i błon śluzowych, a także zapobiega występowaniu zmian kostnych. W ofercie znajdziesz także Calperos Duo, które stanowi połączenie wapnia z witaminą D3, dzięki temu kompleksowo wspiera utrzymanie zdrowych i mocnych kości oraz zębów, a także wspiera funkcjonowanie mięśni i układu immunologicznego.

Mrowienie w palcach stóp i dłoni to dolegliwość, która może wynikać z wielu różnych przyczyn...
CZYTAJ
Zakażenie układu moczowego, określane skrótem ZUM, to częsta dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiet. Źródła...
CZYTAJ
Zastanawiasz się, co to jest spirulina? To popularny składnik suplementów diety i kosmetyków o charakterystycznej,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia