1. Produkty w kategoriach
    (2 produkty)

D-Vitum Forte – suplement diety uzupełniający niedobory witaminy D

Okres jesienno-zimowy to czas w którym poziom witaminy D w organizmie gwałtownie spada, ze względu na niekorzystne warunki pogodowe i zmniejszoną ekspozycję na słońce w ciągu dnia. Witamina D posiada bardzo duży wpływ na organizm człowieka, w tym na układ nerwowy, kostny, mięśniowy, immunologiczny, układ krążenia i rozrodczy. Witamina D pobudza wchłanianie wapnia i fosforu, dzięki czemu ma ogromny wpływ na prawidłowe kształtowanie się kości u dzieci i niemowląt, oraz na ich odpowiednią gęstość. Reguluje ciśnienie tętnicze i zapobiega powstawaniu zakrzepów. Może także zapobiegać chorobom serca, alergii, anemii oraz cukrzycy. Aby mogła pełnić te funkcje prawidłowo, musi być dostarczana do organizmu w odpowiednich dawkach. Latem witamina D jest dostarczana do organizmu w sposób naturalny - wystarczy około 20 minut codziennego przebywania na słońcu, aby nasz organizm wytworzył odpowiednią ilość witaminy D, jesienią i zimą z oczywistych powodów proces produkcji witaminy D w skórze jest niewystarczający. Aby trzymać odpowiedni poziom witaminy D w organizmie, należy ją w tym czasie suplementować. D-VITUM FORTE od Oleofarm to solidna dawka witaminy D w formie kapsułki. Sprawdź D-VITUM FORTE na stronie internetowej Apteki Melissa.

D-Vitum Forte – jak działają składniki preparatu?

D-Vitum Forte to suplement diety w postaci kapsułek o wysokiej zawartości witaminy D, która ma swój czynny udział we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi; wspiera utrzymanie zdrowych kości, mięśni, zębów; wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a także bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D wspiera również prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Skład produktu D-Vitum Forte został wzbogacony także o tłoczony na zimno olej z nasion lnu o wysokiej zawartości kwasu alfa-linolenowego, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Borykasz się z nadciśnieniem o nieustalonym podłożu, a w ciągu dnia męczy Cię senność? Masz...
CZYTAJ
Choroba Gravesa-Basedowa jest chorobą autoimmunologiczną. Daje wiele charakterystycznych objawów, a w jej diagnozie pomagają m.in....
CZYTAJ
Zatkany nos to duży dyskomfort dla maluszka, ale też powód niepokoju i problem dla rodziców....
CZYTAJ
Certyfikaty
i wyróżnienia