Jasnum - suplement wspierający kobiety w okresie menopauzy

Miewasz uderzenia gorąca? Męczą się nieustanne wahania nastroju? Czujesz rozdrażnienie i niepokój, a może znużenie i senność? Całkiem możliwe, że to pierwsze objawy menopauzy. Jeżeli chcesz skutecznie złagodzić nieprzyjemne jej dolegliwości sprawdź Jasnum. Skład suplementu bazuje na składnikach pochodzeniu naturalnego, takich jak: ekstrakt z czerwonej koniczyny czy szyszki chmielu, które pomagają łagodzić uderzenia gorąca, redukować pocenie, a także radzić sobie z uczuciem niepokoju czy nadmierną drażliwością. Produkt wzbogacono również w szereg dobroczynnych substancji i witamin, jak np. melatonina, witamina B12, C, D, chrom czy kwas foliowy. Te natomiast pozytywnie wpływają na sprawne funkcjonowanie układów i narządów, a także ułatwiają zasypianie i uefektywniają nocną regenerację organizmu. W ofercie marki znajdziesz również Jansum Mood - suplement stworzony dla kobiet, którym szczególnie doskwierają wahania nastroju i znużenie. Produkt pomaga utrzymać równowagę emocjonalną oraz dodaje energii. Dla pań mających problemy z układem moczowym powstał Jasnum Uro. Skład bazuje na kompozycji ekstraktów roślinnych i witamin, które pozytywnie wpływają na mięśnie dna miednicy odpowiadające m.in za kontrolę oddawania moczu. Sprawdź ofertę marki Jasnum na stronie apteka-melissa.pl.

Jasnum - suplement na kobiece problemy

Menopauza jest fizjologicznym procesem, który związany jest ze stopniowym wygaszaniem czynności jajników oraz zmianami hormonalnymi. Jest to okres, który spotyka kobiety około 45-55 roku życia. Choć menopauza jest czymś naturalnym to jednak wiele pań cierpi z powodu nasilonych nieprzyjemnych dolegliwości, które są związane z klimakterium. Należą do nich uderzenia gorąca, nadmierne pocenie, huśtawka emocjonalna, rozdrażnienie, nerwowość, niepokój, problemy z koncentracją czy kłopoty ze snem. Wiele kobiet może zmagać się również z trudnościami z utrzymaniem moczu. Aby jak najbardziej ułatwić przechodzenie tego trudnego okresu powstały suplementy Jasnum. Opinie jakie zgromadziły produkty marki sprawiają, że kobiety chętnie sięgają po ofertę producenta. Znajdziesz w niej Jasnum - na nieprzyjemne objawy menopauzy, Jasnum Mood - na rozchwianie emocjonalne i znużenie oraz Jasnum Uro - na problemy z układem moczowym i mięśniami dna miednicy.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Dziurawiec zwyczajny to średniej wielkości roślina o drobnych żółtych kwiatach, która jest powszechnie traktowana jako...
CZYTAJ
Chrzan to roślina popularnie stosowana w kuchni polskiej. Jest ceniona przede wszystkim za swoje walory...
CZYTAJ
Kosmetyki Ewy Chodakowskiej - beBIO - przebojem wdarły się na rynek beauty i zawładnęły sercami...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia