1. Produkty w kategoriach
    (4 produkty)

No-Spa - skutecznie na ból brzucha

No-Spa to uznana marka oferująca leki rozkurczowe, przynoszące ulgę w bólu. Produkt sprawdza się w przypadku silnego skurczu mięśni gładkich mających podłoże mięśniowe lub nerwowe. Produkt działa rozkurczowo na mięśnie gładkie układu pokarmowego, moczowo-płciowego - szczególnie na bolesne menstruacje, a także drogi żółciowe. Lek z powodzeniem może być stosowany w przypadku zapalenia pęcherza moczowego, kamicy dróg żółciowych i nerek, zapalenia miedniczek nerkowych, zapalenia jelita nadwrażliwego oraz innych dolegliwości związanych z jelitami. Pomocniczo stosuje się No-Spe w przypadku skurczy mięśni przewodu pokarmowego wywołanych przez chorobę wrzodową, zapalenie żołądka i jelit oraz innych schorzeń z nimi związanych. Produkty mogą być przyjmowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W Aptece Melissa znajdziesz preparaty w formie tabletek, które różnią się między sobą zawartością substancji aktywnej - drotaweryny. Wśród nich znaleźć można No-Spę Max - lek o podwójnej dawce drotaweryny. Sprawdź ofertę marki na naszej stronie apteka-melissa.pl.

No-Spa i No-Spa Max - na co pomaga?

Leki sprawdzają w przypadku problemów z układem moczowym takich jak: zapalenie pęcherza czy miedniczek nerkowych. Będą pomocne na dolegliwości płynące ze strony układu pokarmowego: stan zapalny dróg żółciowych, trzustki, jelita, okrężnicy, żołądka czy w przebiegu choroby wrzodowej. Panie najchętniej sięgają po No-Spę w przypadku problemów ginekologicznych wynikających z bolesnych miesiączek. No-Spa - jak szybko działa? Lek wykazuje się działaniem rozkurczowym i po kilku chwilach przynosi wyraźną ulgę w nieprzyjemnym skurczu mięśni i wynikającym z tego bólu. No-Spa - dla dzieci? Tak, można podawać leki dzieciom powyżej 2 r.ż, jednak należy zachować ostrożność. Zalecana się 40-120 mg na dobę w 2-3 dawkach.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Paradontoza jest poważną chorobą przyzębia, którą wiele osób bagatelizuje. Niepodjęcie odpowiednich działań w porę może...
CZYTAJ
Podagra – zwana też dną moczanową lub artretyzmem – jest poważną, przewlekłą chorobą. Jej leczenie...
CZYTAJ
Niedoczynność tarczycy jest poważną chorobą, której rozpoznanie nie jest proste. Schorzenie nie daje na tyle...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia