Dostawa za 6zł do DPD Pickup. Trwa od 29.04.2024 do 27.05.2024 godz. 16.00
x
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
  1. ORTON FLEX
    (2 produkty)
Producent keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO

Orton Flex - zdrowe i sprawne stawy na lata

Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE

Orton Flex to suplement diety, który został opracowany w celu wzmocnienia i poprawy ruchomości stawów. Produkt polecany jest szczególnie osobom narażonym na częste kontuzje, urazy, przeciążenia czy osłabienie układu kostno-stawowego. Suplementy są chętnie stosowane przez sportowców, osoby starsze, z nadwagą czy kobiety w okresie menopauzy. Dlaczego warto postawić na Orton Flex? Skład produktu został opracowany, aby wzmacniać, regenerować i chronić stawy przed ich degradacją. Działanie Orton Flex to zasługa unikalnej kompozycji 6 składników aktywnych - kolagenu, glukozaminy, kwasu hialuronowego, chondroityny, ekstraktu z kłącza imbiru lekarskiego i witaminy C. Dzięki ich połączeniu możesz skutecznie dbać o stawy i cieszyć się pełną sprawnością przez długie lata. Sprawdź ofertę marki Orton Flex na apteka-melissa.pl.

Kompleksowo zadbaj o stawy z suplementami Orton Flex!

Składniki zawarte w preparacie oddziałują bezpośrednio na stawy, wspomagając ich leczenie, chroniąc i skutecznie zwiększając mobilność. Kolagen, stanowiący jeden z najważniejszych elementów suplementu, odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie ścięgien, kości, a także chrząstki stawowej. Jednak bez glukozaminy, stanowiącej drugi najważniejszy składnik, zapewniałby jedynie połowę sukcesu. Jej zadaniem jest bowiem wspomagać wytwarzanie materiału budulcowego w stawach. Za optymalny poziom nawilżenia mazi stawowej i wydajną pracę torebki stawowej odpowiada natomiast kwas hialuronowy. Witamina C jest pomocna w syntezie i produkcji kolagenu, chondroityna zapobiega degradacji chrząstki stawowej, a ekstrakt z imbiru wykazuje się właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwbólowymi oraz wspomaga regenerację stawów. Orton Flex - jak długo stosować? Suplementacja produktem powinna trwać minimum miesiąc. Możesz postawić na Orton Flex kapsułki (Orton flex 30 kapsułek) lub Orton Flex saszetki, dzięki którym sporządzisz roztwór do picia. Jeśli chodzi o Orton Flex dawkowanie, wystarczy jedna kapsułka lub saszetka dziennie.

Mrowienie w palcach stóp i dłoni to dolegliwość, która może wynikać z wielu różnych przyczyn...
CZYTAJ
Zakażenie układu moczowego, określane skrótem ZUM, to częsta dolegliwość, która dotyczy przede wszystkim kobiet. Źródła...
CZYTAJ
Zastanawiasz się, co to jest spirulina? To popularny składnik suplementów diety i kosmetyków o charakterystycznej,...
CZYTAJ
Certyfikaty i wyróżnienia