1. PROFERTIL
    (2 produkty)

Profertil – środek dla wsparcia płodności u kobiet i mężczyzn

Problemy z płodnością pojawiają się dziś u coraz większej liczby osób. Sprzyja im nadmiar pracy, permanentny stres, brak wystarczającego wypoczynku, dieta obfitująca w słabej jakości żywność, a niekiedy schorzenia i obciążenia genetyczne. Szacuje się, że nawet 15% par w wieku rozrodczym, pomimo wysiłków i regularnych stosunków, nie może doczekać się potomstwa. W tej sytuacji do problemu warto podejść holistycznie, co może wiązać się ze zmianą dotychczasowego stylu życia, wykonaniem niezbędnych badań, czy też odpowiednią suplementacją. Do tej ostatniej można wykorzystać Profertil, czyli żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, stworzoną w celu wsparcia płodności kobiet i mężczyzn. Za sprawą Profertil panowie mogą podnieść jakość swojego nasienia, poprawić sprawność, gęstość oraz ruchliwość plemników, a także zapobiec uszkodzeniom ich DNA. Natomiast panie, dzięki Profertil Female, przygotują swój organizm na ciążę, dostarczając mu niezbędnych składników odżywczych; produkt pomaga również uregulować miesiączki i wspomaga dojrzewanie komórki jajowej. Ofertę marki znajdziesz na naszej stronie apteka-melissa.pl.

Profertil – wspomóż swoją walkę z niepłodnością

Producent przygotował ofertę z myślą zarówno o męskich, jak i kobiecych problemach, które utrudniają posiadanie potomstwa. Jeśli chodzi o kobiety, Profertil Female pozwala dostarczyć substancji odżywczych niezbędnych do przygotowania organizmu na ciążę, jak i zapewnia wsparcie rozwijającemu się w brzuchu mamy maleństwu. Znajdziesz tu kwasy tłuszczowe EPA i DHA, które wspierają zdrowy rozwój maleństwa, kwas foliowy przeciwdziałający przedwczesnym porodom, czy selen wspomagający dojrzewanie komórek jajowych. Produkt pozwala również zmniejszyć poziom homocysteiny, która występuje przy obniżonej płodności i policystycznych jajnikach. Jeśli chodzi o panów, Profertil umożliwia poprawę jakości i funkcji plemników, a także zapobiega fragmentacji ich DNA. W obu produktach znajdziesz zatem wszystko to, co pozwoli zwiększyć szanse na upragnione dziecko.

rozwiń keyboard_arrow_down
PRODUCENT keyboard_arrow_down
PROBLEM keyboard_arrow_down
Cena keyboard_arrow_down
CENA OD
CENA DO
Sortuj keyboard_arrow_down
USUŃ SORTOWANIE
Kurkumina, nie myląc z kurkumą - przyprawą, jest związkiem należącym do grupy kurkuminoidów, ekstrahowanym z...
CZYTAJ
Zespół Klinefeltera to inaczej zaburzenie różnicowania płci dotykające mężczyzn. Choroba ma charakter wrodzony i przyjmuje...
CZYTAJ
Dzisiejsze tempo życia sprawia, że stres towarzyszy nam zarówno w pracy, jak i w domu,...
CZYTAJ